پاورپوینت نماد شناسی در فیلم

پاورپوینت نماد شناسی در فیلم

پاورپوینت-نماد-شناسی-در-فیلم

دانلود پاورپوینت نماد شناسی در فیلم،
با فرمت ppt و در 126 اسلاید قابل ویرایش

بخشی از پاورپوینت :
موضوع فيلم
” كانن“  يكي از شخصيتهاي اسطوره اي است كه اولين بار توسط  آقاي رابرت.اي.هاورد در سال 1930 ميلادي در يك داستان افسانه اي معرفي شد . اين موضوع تا كنون چندين بار به عنوان فيلمنامه چندين فيلم مورد استفاده قرار گرفته و شخصيتهاي مطرح سينماي جهان از قبيل آرنولد شوارتزينگر و ... در قالب اين شخصيت به ايفاي نقش پرداخته اند .
درماه آگوست سال 2011 فيلمي جديد از هاليوود با همين داستان دوباره بر پرده سينما ظاهر شده و چند ماه بعد با زيرنويس فارسي كه در آمريكا به فيلم اضافه شد روانه ايران گرديد .
موضوعات جديدي كه در راستاي اهداف صهيونيزم جهاني در اين فيلم مطرح شد، ما را بر آن داشت كه نقدي بر فيلم حاضر بنگاريم.
   در اين فيلم از جديدترين نقشه صهيونيزم جهاني كه مستقيما افكار عمومي جوانان كشور عزيزمان را مورد هدف قرار مي دهد، با ارائه شواهد و مداركي پرده برداري خواهيم كرد .
دانلود فایل


پاورپوینت نماد شناسی در فیلم

نماد شناسی در فیلم, دانلود پاورپوینت نماد شناسی در فیلم, پاورپوینت در مورد نماد شناسی در فیلم, تحقیق نماد شناسی در فیلم, پاورپوینت درباره نماد شناسی در فیلم, پاورپوینت راجع به نماد شناسی در فیلم, پاورپوینت آماده نماد شناسی در فیلم, تحقیق در مورد نماد,,,

گوناگون

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
نُت آسان آهنگ برای هنگدرام
آزمون های پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن
علوم انسانی
آموزش
آموزش
آموزش
آموزش
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید