پاورپوینت تحلیل SWOT شرکت شیر و لبنیات پاستوریزه بیستون

پاورپوینت تحلیل SWOT شرکت شیر و لبنیات پاستوریزه بیستون

پاورپوینت-تحلیل-swot-شرکت-شیر-و-لبنیات-پاستوریزه-بیستون

دانلود پاورپوینت تحلیل SWOT شرکت شیر و لبنیات پاستوریزه بیستون،
با فرمت ppt و در 14 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
تاريخچه شركت :
شركت شير و لبنيات پاستوريزه بيستون ( سهامي خاص ) واقع در بيستون ، كيلومتر 30 جاده كرمانشاه - همدان در تاريخ 1344/12/05 تحت شماره 260 در شهر كرمانشاه به ثبت رسيده و در سال 1346 با توليد انواع فرآورده هاي لبني شامل شير ، ماست ، كره و روغن مورد بهره برداري قرار گرفت در حال حاضر انواع فرآورده هاي لبني در حال فعاليت مي باشد. در سال 1389 سهام اين شركت به ميزان 82/16 درصد به شركت طاهرنيروي پارسيان (بخش خصوصي) انتقال يافت.
شركت شير و لبنيات پاستوريزه بيستون به عنوان اولين توليد كننده انواع فرآورده هاي لبني در غرب كشور ، با حدود نيم قرن فعاليت،نقش موثر و اساسي در توسعه و گسترش بخش دامپروري منطقه غرب داشته است ، اين شركت با توليد انواع فرآورده هاي لبني بشرح ذيل:
انواع شيرپاستوريزه، انواع ماست، انواع دوغ، كره ، روغن حيواني ،  پنير و ساير محصولات شركت نقش مؤثري در تأمين سلامت جامعه و رونق اقتصاد منطقه دارد.
چشم انداز و اهداف شركت :
شرکت شیر و لبنیات پاستو ریزه بیستون یک شرکت عملگر است و همواره تلاش کرده است رابطه سودمندی با گروههای ذینفع (مشتریان، کارکنان، عرضه کنندگان مواد اولیه، سهامداران، دولت و جامعه) داشته باشد و آن را بهبود بخشد.
دانلود فایل


پاورپوینت تحلیل SWOT شرکت شیر و لبنیات پاستوریزه بیستون

تحلیل SWOT شرکت شیر و لبنیات پاستوریزه بیستون, دانلود پاورپوینت تحلیل SWOT شرکت شیر و لبنیات پاستوریزه بیستون, پاورپوینت در مورد تحلیل SWOT شرکت شیر و لبنیات پاستوریزه بیستون, تحقیق تحلیل SWOT شرکت شیر و لبنیات پاستوریزه بیستون, پاورپوینت درباره ,,,

گوناگون

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
نُت آسان آهنگ برای هنگدرام
آزمون های پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن
علوم انسانی
آموزش
آموزش
آموزش
آموزش
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید