تحقیق زندگینامه شهید زین الدین

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

تحقیق زندگینامه شهید زین الدین

تحقیق زندگینامه شهید زین الدین

تحقیق-زندگینامه-شهید-زین-الدیندانلود تحقیق با موضوع زندگینامه شهید زین الدین،
در قالب Word و در 17 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :

مقدمه
به سال 1338 ه.ش در كانون گرم خانواده‌اي مذهبي، متدين و از پيروان مكتب سرخ تشيع، در تهران ديده به جهان گشود. مادرش كه بانويي مانوس با قرآن و آشناي با دين و مذهب بود براي تربيت فرزندش كوشش فراواني نمود. داشتن وضو، مخصوصاً هنگام شيردادن فرزندانش برايش فريضه بود و با مهر و محبت مادري، مسائل اسلامي را به آنها تعليم مي‌داد.
نبوغ و استعداد مهدي باعث شد كه او دراوان كودكي قرآن را بدون معلم و استاد ياد بگيرد و بر قرائت مستمر آن تلاش نمايد. پس از ورود به دبستان در اوقات بيكاري به پدرش كه كتابفروشي داشت، كمك مي‌كرد و به عنوان يك فرزند، پدر و مادر را در امور زندگي ياري مي‌داد.
 ● ويژگيهاي اخلاقي
 از خصوصيات بارز او شجاعت و شهامت بود. خط شكني شبهاي عمليات و جنگيدن با دشمن در روز و مقاومت در برابر سخت‌ترين پاتكها به خاطر اين روحيه بود. روحيه‌اي كه اساس و بنيان آن بر ايمان و اعتقاد به خدا استوار بود.
مجاهدت دائمي او براي خدا بود و هيچگاه اثر خستگي روحي در وجودش ديده نمي‌شد. ...


دانلود فایل


download

زندگینامه شهید زین الدین,, دانلود تحقیق زندگینامه شهید زین الدین,, پاورپوینت زندگینامه شهید زین الدین,, تحقیق در مورد زندگینامه شهید زین الدین,, تحقیق درباره زندگینامه شهید زین الدین,, تحقیق راجع به زندگینامه شهید زین الدین,, تحقیق آماده زندگین,,,

تاریخ و ادبیات

زندگینامه وحشی بافقی

سایر رشته های فنی مهندسی

دانشگاه شهید چمران اهواز

سایر رشته های فنی مهندسی

جوشکاری( بریزینگ)

سایر رشته های فنی مهندسی

مهارت ارتباطی والدین

سایر رشته های فنی مهندسی

مظفرالدین شاه

سایر رشته های فنی مهندسی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper