پاورپوینت جزوه فتوژئولوژی

پاورپوینت جزوه فتوژئولوژی

پاورپوینت-جزوه-فتوژئولوژی

دانلود پاورپوینت جزوه فتوژئولوژی،
با فرمت ppt و در 316 اسلاید قابل ویرایش.


فهرست:
فصل اول: تعاریف و کلیات
فصل دوم: خواص هندسی عکسهای هوایی
فصل سوم: دید استریوسکپی (برجسته بینی)
فصل چهارم: تفسیر کلی عکسهای هوایی

بخشی از متن پاورپوینت:
عکس هوایی: ثبت لحظه ای عوارض زمین روی صفحه کاغذ توسط دوربین سوار شده در کف هواپیما را عکس هوایی گویند. هر عکس هوایی، ترکیبی از تصاویر است  که عوامل لازم برای تفسیر را در اختیار مفسر قرار می دهد.
فاصله کانونی عدسی، ارتفاع دوربین از سطح زمین، لحظه عکسبرداری، فیلم و فیلتر در عکس هوایی تأثیر دارند.
 عکس هوایی قائم
این نوع عکسها در حالتی برداشت می شوند که محور نوری دوربین عکسبرداری در لحظه برداشت کاملاً قائم باشد. در صورتی که محور نوری دوربین عکسبرداری تا 8درجه انحراف داشته باشد، این مقدار انحراف را عملاً قابل اغماض دانسته و عکسهایی که در این حالت برداشته می شوند، جزو عکسهای قائم به حساب می آیند. شکل (1-1-الف)
در روی عکسهای قائم، عوارض سطح زمین از قبیل جاده ها، ساختمانها و رودخانه ها تقریباً به همان طریقی که در روی نقشه ترسیمی هم مقیاس آن منطقه وجود دارد، نشان داده می شود.
شکل( 1-1-ب)ارتباط بین فیلم منفی(Negative) و عکس مثبت( Positive) را نشان می دهد.  

دانلود فایل


پاورپوینت جزوه فتوژئولوژی

جزوه فتوژئولوژی, دانلود پاورپوینت جزوه فتوژئولوژی, پاورپوینت در مورد جزوه فتوژئولوژی, تحقیق جزوه فتوژئولوژی, پاورپوینت درباره جزوه فتوژئولوژی, پاورپوینت راجع به جزوه فتوژئولوژی, پاورپوینت آماده جزوه فتوژئولوژی, تحقیق در مورد جزوه فتوژئولوژی, ppt , pd,,,

گوناگون

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید