پاورپوینت ریکاوری پس از مسابقات فوتبال

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پاورپوینت ریکاوری پس از مسابقات فوتبال

پاورپوینت ریکاوری پس از مسابقات فوتبال

پاورپوینت-ریکاوری-پس-از-مسابقات-فوتبال

دانلود پاورپوینت ریکاوری پس از مسابقات فوتبال،
با فرمت ppt و در 17 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
جايگزيني آب از دست رفته بدن: ـ ميزان تعريق در حين ورزش 2-1 ليتر در ساعت مي رسد. ـ توزين ورزشكاران قبل و پس از ورزش توصيه مي  شود. ـ به ازاي هر نيم كيلوگرم  كاهش وزن ، 3 ليوان (750ml) آب و مايعات مصرف شود. ـ نوشيدن آب و مايعات  حتي پس از رفع تشنگي تا رسيدن وزن ورزشكار به وزن قبل از ورزش ادامه پيدا كند.
ـ پس از ورزش ،حجم ادرار كاهش يافته و ادرار غليظ مي شود.نوشيدن آب و مايعات بايد تا رفع اين حالت  ادامه يابد. ـ نوشيدن آب و مايعات بلافاصله پس از پايان ورزش شروع شده و ورزشكاران به دفعات زياد و در حجم كم نوشيدني مصرف كنند. ـ مصرف آب ميوه و ميو هاي آبدار به تامين آب بدن كمك مي كنند.
ـ ابتدا آب و آب ميوه كافي مصرف  شود و سپس در صورت تمايل ورزشكاران مي توانند از چاي و قهوه استفاده كنند. ـ استفاده از محلول هاي قندي و يا قندي نمكي علاوه بر كمك به جايگزيني آب بدن به جايگزيني گليكوژن و الكتروليت ها نيز كمك ميكند.
دانلود فایل


download

ریکاوری پس از مسابقات فوتبال, دانلود پاورپوینت ریکاوری پس از مسابقات فوتبال, پاورپوینت در مورد ریکاوری پس از مسابقات فوتبال, تحقیق ریکاوری پس از مسابقات فوتبالپاورپوینت درباره ریکاوری پس از مسابقات فوتبال, پاورپوینت راجع به ریکاوری پس از مسابقات فوتب,,,

گوناگون

ریکاوری

سایر رشته های فنی مهندسی

پس زمینه لایه باز رنگارنگ

گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی

مدیریت و طرز اجرای مسابقات

سایر رشته های فنی مهندسی

آشنايي با مسابقات روبوکاپ

سایر رشته های فنی مهندسی

برنامه بدنسازی فوتبال

برنامه بدنسازی رشته های ورزشی

پاس و حمایت در فوتبال

سایر رشته های فنی مهندسی

استعداد یابی در فوتبال

سایر رشته های فنی مهندسی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper