تحقیق و جه نقد ، سرمایه ودرآمد

تحقیق و جه نقد ، سرمایه ودرآمد

تحقیق-و-جه-نقد--سرمایه-ودرآمددانلود تحقیق با موضوع و جه نقد ، سرمایه ودرآمد،
در قالب Word و در 87 صفحه قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق :

نتايج وملاحظات شيوه ي كاري در نظر گرفته شده درنوزدهمين نظر شوراي قواعد حسابداري درمورد مانده هاي هفت حساب، پيرامون آماده سازي صورت حساب تغييرات وضعيت مالي با استفاده از مفهوم حساب وجه نقد  به صورت زيراست:
1-حساب هاي دريافتي تجاري به عنوان نتيجه اي ازفروش هاي اعتباري به وجودآمده اند ومانده ي حساب هاي دريافتي تجاري نشان دهنده ميزان فروش مي باشد،و با ميزان وجه نقدي مشخص نميشود . افزايش در، مانده ي حساب هاي دريافتي تجاري نشان دهنده اين است كه، پول نقد واقعي توليد  شده از افزايش  موجود در  مانده ي حساب هاي دريافتي تجاري جداست، و برابر با ميزان فروش گزارش شده در صورتحساب حاصل از درآمداست.  و بر عكس  كاهش خالص  در، مانده ي حسابهاي  دريافتي بايد به ميزان فروش گزارش شده در صورتحساب هاي درآمدي اضافه شود، تا به وجه نقدي به وجود آمده برسيم.در آماده كردن يك صورتحساب از تغييرات وضعيت مالي افزايش(كاهش)به وجود آمده دراين مانده ي حساب بين  دو دوره مقدار استفاده ازوجه نقد (منابع نقد )را نشان ميدهد.
2- موجوديها يك بخش سازنده قيمت تمام شده كالاهاي فروخته شده مي باشند .  به طوري كه يك تغييرخالص در موجودي ها ،پول  نقداستفاده شده براي قيمت تمام شده كالاهاي فروخته نشد را تحت تاثير قرار مي دهد. و ظهور يك افزايش درموجودي هاي پايان دوره نسبت به موجوديهاي اول دوره  باعث كاهش قيمت تمام شده كالاهاي فروخته شده مي شود . بهرحال   وجه  نقد را  اينگونه فرض كرديم كه براي افزايش مانده ي موجوديها  استفاده شد. وقتي در، مانده ي موجودي ها يك افزايش ايجاد شود، وجه نقد استفاده شده براي بهاي تمام شده كالاي فروخته شده همان  قيمت تمام شده كالاهاي فروخته شده مي باشد كه درصورتحساب فعلي به صورت يك افزايش در مانده ي موجودي ها  ظاهر شده.
...
دانلود فایل


تحقیق و جه نقد ، سرمایه ودرآمد

تحقیق و جه نقد ,تحقیق در مورد و جه نقد ,دانلود تحقیق و جه نقد ,پروژه و جه نقد , دانلود تحقیق اقتصاد در مورد و جه نقد ,بررسی و جه نقد ,تحقیق اقتصاد و جه نقد , مقاله و جه نقد , پایان نامه اقتصاد پیرامون و جه نقد

اقتصاد

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید