پاورپوینت مدیریت ارتباطات سازمانی

پاورپوینت مدیریت ارتباطات سازمانی

پاورپوینت-مدیریت-ارتباطات-سازمانی

دانلود پاورپوینت مدیریت ارتباطات سازمانی،
با فرمت ppt و در 35 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
مقدمه
ارتباطات ضعیف منبع اصلی اختلافات میان فردی است .زیرا افراد70درصد از ساعات بیداری خود را در حال ارتباط برقرار کردن نوشتن و خواندن و شنیدن هستند .
هیچ گروهی نمی تواند بدون ارتباط زنده بماند .
ماهيت و اهميت ارتباطات
((در تمام سطوح سازماني75 درصد از كار روزانه صرف ارتباط مي شودحدود 25 درصد آنچه را كه ما مي شنويم به آن  بي توجه هستيم و 75 درصد را با دقت مي شنويم.))
اوقات انسانها در سازمان چگونه مي گذرد؟ يك مرور اجمالي نشان مي دهد كه، بعنوان مثال،يك مدير طي روز وقت خود را اينگونه صرف مي كند: به چند نفر درداخل و خارج سازمان براي امور اداري و شخصي تلفن مي كنديا از طرف چند نفر به او تلفن مي شود، پيش نويس نامه هايي را تهيه مي كند و  آنها را همراه با يادداشتي براي ماشين نويس مي فرستد يا آنكه پيش نويسهاي تهيه شده به وسيله مرئوسان را براي اظهارنظر و تاييد مطالعه مي كند،  نامه هاي وارده را مرور مي كند و دستورات لازم را درباره  نحوه اقدام در حاشيه هريك يادداشت مي كندو آنها را جهت اقدام براي متصديان مربوط ارسال مي دارد، گاهي نيز كتباً يا شفاهاً نظر مافوق را درباره بعضي مكاتبات استفسار مي كند.
دانلود فایل


پاورپوینت مدیریت ارتباطات سازمانی

مدیریت ارتباطات سازمانی, دانلود پاورپوینت مدیریت ارتباطات سازمانی, پاورپوینت در مورد مدیریت ارتباطات سازمانی, تحقیق مدیریت ارتباطات سازمانی, پاورپوینت درباره مدیریت ارتباطات سازمانی, پاورپوینت راجع به مدیریت ارتباطات سازمانی, پاورپوینت آماده مدیریت ا,,,

گوناگون

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید