پرسشنامه وضوح تصویرسازی حرکت2

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پرسشنامه وضوح تصویرسازی حرکت2

پرسشنامه وضوح تصویرسازی حرکت2

پرسشنامه-وضوح-تصویرسازی-حرکت2

دانلود پرسشنامه وضوح تصویرسازی حرکت2،
با فرمت word و در 5 صفحه قابل ویرایش.
تعداد سوالات پرسشنامه : 24

قسمتی از توضیحات این پرسشنامه :
هدف: ارزیابی وضوح جنبه‌های بصری و حرکتی تصویرسازی
توصیف
این پرسشنامه را رابرتز و همکاران (2008) پس از بازبینی نسخه اصلی آن که شامل 24 سوال بود، به شکل کوتاه‌تری درآوردند. پرسشنامه حاضر دارای 12 سوال (در هر خرده‌مقیاس) است.
مفاهیم و خرده‌مقیاس‌ها
این پرسشنامه دارای سه خرده‌مقیاس، تصویرسازی دیداری درونی، تصویرسازی دیداری بیرونی و تصویرسازی حرکتی است که افراد پس از تصویرسازی هر ماده به آن امتیاز می‌دهند.
1- تصویرسازی دیداری درونی: به تصور اجرای یک مهارت از منظر خود فرد اشاره دارد. درست مثل اینکه یک دوربین درون سر خود دارید. شما فقط چیزهایی را می‌بینید که اگر واقعاً در حال اجرای مهارت بودید، می‌دیدید.
2- تصویرسازی دیداری بیرونی: در تصویرسازی بیرونی، شما خود را از دیدگاه یک بیننده خارجی مشاهده می‌کنید. مثل این است که در حال تماشای یک فیلم هستید.
3- تصویرسازی حرکتی: احساس حرکتی است که با حرکت، تلاش، سنگینی و وضعیت (احساس فضایی) ارتباط دارد و این احساسات اطلاعاتی را فراهم می آورد که سیستم را قادر می سازد تا موقعیت اعضای خود  وشناسایی عامل ایجاد آن حرکت را تعیین نماید.

تعدادی از سوالات این پرسشنامه :
1- در حال راه رفتن
2- در حال دویدن
3- ضربه با پا به یک تکه سنگ
4- خم شدن برای برداشتن سکه
5- در حال دویدن بر روی پله‌ها
دانلود فایل


download

دانلود پرسشنامه وضوح تصویرسازی حرکت2, پرسشنامه آماده وضوح تصویرسازی حرکت2, پرسشنامه در مورد وضوح تصویرسازی حرکت2, سوالات پرسشنامه وضوح تصویرسازی حرکت2, طراحی پرسشنامه وضوح تصویرسازی حرکت2, تحلیل و تفسیر پرسشنامه وضوح تصویرسازی حرکت2, فرمتword پرسشنا,,,

پرسشنامه

پرسشنامه احساس مثبت به همسر

پایان نامه های روانشناسی

روشهاي اجراي پرسشنامه

سایر رشته های فنی مهندسی

پرسشنامه معلم

سایر رشته های فنی مهندسی

پرسشنامه کارگاه

سایر رشته های فنی مهندسی

پروژه تصویرسازی کورل دراو corel draw

گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper