پرسشنامه موقعيت هاي زناشوئي (MSS)

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پرسشنامه موقعيت هاي زناشوئي (MSS)

پرسشنامه موقعيت هاي زناشوئي (MSS)

پرسشنامه-موقعيت-هاي-زناشوئي-(mss)

دانلود پرسشنامه موقعيت هاي زناشوئي (MSS)،
با فرمت word و در 16 صفحه قابل ویرایش.
تعداد سوالات پرسشنامه : 54

قسمتی از توضیحات این پرسشنامه :
1.    همدلي را نسبت به همسر نشان بدهد. اين بدان معني است که پاسخ حاوي بيان مجدد محتوا و يا توضيح احساسات باشد. صرف بيان ماشين وار "من احساس شما را درک کنم" يا "من درک مي کنم چرا ...[ فلان کار]... را کردي" و از اين قبيل پاسخ هائي که هيچ گونه احساسات، افکار يا رفتار هاي خاصي را به همراه ندارند، همدلانه به حساب نمي آيند. اما اگر پاسخ، با احساسات، افکار و رفتار هاي خاصي همراه باشد، همدلانه محسوب مي شود، مانند: "من مي فهمم که چرا مي خواهي مقالات را از روزنامه جدا کني."
2.    گوينده بپذيرد که برداشت، قضاوت، عقيده، مشاهدات و . . .او از موقعيت ذهني بوده و حقيقي، عيني، بي عيب و ضابطه مند نيست. به جاي صحبت کردن به شيوه اي که انگار حق با اوست يا او راست مي گويد، گوينده از عباراتي از قبيل " من فکرمي کنم . . . "، يا "  آن طور که من مي بينم . . . " يا " به نظر من . . . " و غيره استفاده مي کند. در اينجا، به صرف استفاده از ضمير " من" امتيازي تعلق نمي گيرد. زماني به  يک پاسخ امتياز تعلق مي گيرد که خود- انگيخته بوده و صرفاً بيان موافقت با نظر طرف مقابل نباشد. به بيان يک واقعيت امتيازي داده نمي شود، مگر اينکه آن واقعيت به طور ذهني بيان شده باشد.

تعدادی از سوالات این پرسشنامه :
1    شما و همسرتان در يک مهماني هستيد. در آنجا به شما خوش مي گذرد، اما همسرتان خسته شده و مي خواهد برود. او مي گويد: " خسته شدم، بيا بريم خونه. "
من خواهم گفت: "
2    شما احساس مي کنيد در اداره امورات اقتصادي خانواده در کل موفق بوده ايد، اما اخيراً فراموش کرده ايد بعضي از صورت حساب هاي کوچک را بپردازيد. همسر شما مي گويد: " داروخانه چي امروز از من خواست که صورت حسابمان را بپردازيم. اين سومين بار در همين هفته است که از من درخواست طلب مي کنند. "
من خواهم گفت: "
3    همسر شما عادت دارد تکه هاي مجلات و روزنامه ها را قبل از اينکه شما آن را مطالعه کنيد ببرد. شما در حال مطالعه يک مقاله هستيد که متوجه مي شويد يک سوراخ در وسط آن ايجاد شده است.
من خواهم گفت: "
4    در مهماني ها اگر باب ميل خودتان غذا بخوريد به شما خوش مي گذرد، هر چند که پرخوري هم نمي کنيد. همسرتان به شما مي گويد: " چه خوب بود اگر پرخوري نمي کردي. "
من خواهم گفت: "
5    يکي از همسايه ها که شما شناخت خيلي کمي نسبت به آنها داريد از دختر سه ساله شما دعوت کرده که به يک پيک نيک بروند. همسر شما مي گويد: " مينا واقعاً دوست دارد برود و من مطمئنم که آنها آدم هاي خوبي هستند. "
من خواهم گفت: "
دانلود فایل


download

دانلود پرسشنامه موقعيت هاي زناشوئي (MSS), پرسشنامه آماده موقعيت هاي زناشوئي (MSS), پرسشنامه در مورد موقعيت هاي زناشوئي (MSS), سوالات پرسشنامه موقعيت هاي زناشوئي (MSS), طراحی پرسشنامه موقعيت هاي زناشوئي (MSS), تحلیل و تفسیر پرسشنامه موقعيت هاي زناشوئي,,,

پرسشنامه

پرسشنامه احساس مثبت به همسر

پایان نامه های روانشناسی

روشهاي اجراي پرسشنامه

سایر رشته های فنی مهندسی

پرسشنامه معلم

سایر رشته های فنی مهندسی

پرسشنامه کارگاه

سایر رشته های فنی مهندسی

سيستم موقعيت ياب جهاني

سایر رشته های فنی مهندسی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper