پرسشنامه نگرش مذهبی

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پرسشنامه نگرش مذهبی

پرسشنامه نگرش مذهبی

پرسشنامه-نگرش-مذهبی

دانلود پرسشنامه نگرش مذهبی،
با فرمت word و در 4 صفحه قابل ویرایش.
تعداد سوالات پرسشنامه : 37

قسمتی از توضیحات این پرسشنامه :
درجه‌بندی میزان اعتقاد افراد به هریک از گویه‌ها از 1 تا 7 می‌باشد. یعنی اگر فردی در پاسخ به گویه‌ی مثلاً اول، گزینه‌ی 1 را انتخاب کند پایین‌ترین نمره و فرد دیگری که در پاسخ به این گویه گزینه 7 را برگزیند بالاترین نمره را کسب می‌کند. کمترین نمره‌ای که یک فرد می‌تواند به دست آورد 37 و بیشترین امتیاز 259 می‌باشد. برای تعیین نقطه‌ی برش 259-37 شده پس مقدار به دست آمده (222) تقسیم بر 2 می‌شود (111)، پس 37 نمره به آن اضافه می‌شود و نمره‌ی میانه که 148 می‌باشد به دست می‌آید.  148 از 259 منها شده بر دو تقسیم می‌شود  ، 5/55 به دست می‌آید و به 148 اضافه شده عدد 5/203 بدست می‌آید، پس 5/55 از 148 منها می شود و عدد 5/112 به دست می‌آید.
به این روش آزمودنی‌ها به طور کل به سه دسته تقسیم می‌شوند از 37 تا 5/112 با عقاید مذهبی پایین، از 5/112 تا 5/203 با عقاید مذهبی متوسط و از 5/203 تا 259 با عقاید مذهبی بالا شناخته شدند. در نهایت گروه متوسط یعنی (5/112 تا 5/203) از نمونه حذف شد و در نهایت دو گروه با عقاید مذهبی بالا و عقاید مذهبی پایین باقی ماندند. سپس عملیات آماری بر روی این دو گروه انجام شد.
پرسش نامه  نگرش مذهبی
این آزمون، دینداری شما را که ممکن است، در باور دینی تان، مجلی باشد می سنجد. لطفا هر یک از آیتم های زیر را خوانده و انطباق آن با شخصیت خود را مشخص کنید. برای هر آیتم بهترین را علامت بنزنید. اگر در پاسخ گویی به هر آیتم تردید دارید، اولین عددی که به ذهنتان رسید آن را علامت بزنید.


تعدادی از سوالات این پرسشنامه :
1- هدف عینی من از اعمال دینی رسیدن به رستگاری است.
2- دلیل مذهبی بودن من ساختن دنیای بهتر برای زندگی است.
3- هدف اصلی من از دینداری بدست آوردن موهبت الهی است.
4- یکی از انگیزه های دینداری من رهایی از رنج است.
5- یکی از منافع دینداری من این است که خداوند مرا در مشکلاتم یاری خواهد داد.
6- منفعتی که در دینداری دنبال آن هستم، احساسا قدرت و اطمینان شخصی است.


دانلود فایل


download

دانلود پرسشنامه نگرش مذهبی, پرسشنامه آماده نگرش مذهبی, پرسشنامه در مورد نگرش مذهبی, سوالات پرسشنامه نگرش مذهبی, طراحی پرسشنامه نگرش مذهبی, تحلیل و تفسیر پرسشنامه نگرش مذهبی, فرمتword پرسشنامه نگرش مذهبی, روایی , پایایی , روانشناسی , متغیر, doc , pdf,,,

پرسشنامه

پرسشنامه احساس مثبت به همسر

پایان نامه های روانشناسی

روشهاي اجراي پرسشنامه

سایر رشته های فنی مهندسی

پرسشنامه معلم

سایر رشته های فنی مهندسی

پرسشنامه کارگاه

سایر رشته های فنی مهندسی

نگرش های سلامت 1

سایر رشته های فنی مهندسی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper