پرسشنامه مقیاس خلق و خوی مالهوترا(MTS)

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پرسشنامه مقیاس خلق و خوی مالهوترا(MTS)

پرسشنامه مقیاس خلق و خوی مالهوترا(MTS)

پرسشنامه-مقیاس-خلق-و-خوی-مالهوترا(mts)

دانلود پرسشنامه مقیاس خلق و خوی مالهوترا(MTS)،
با فرمت word و در 26 صفحه قابل ویرایش.
تعداد سوالات پرسشنامه : 45

قسمتی از توضیحات این پرسشنامه :
اطلاعات به دست آمده درباره خلق و خوی کودکان چنانچه که بیمار است باید مربوط به قبل از آغاز نشانه های بیماری باشد، و اگر بیمار نیست باید مربوط به زمانی باشد که کودک در بالاترین حد خود باشد.  پاسخ دهنده این مقیاس بایدیکی از والدین و ترجیحاً مادر باشد. هر سؤال حوزه ای از فعالیتهای روزمره کودک را  که ممکن است در مواردی تکراری هم باشد، وارسی می کند. و در عین حال جنبه های مختلف خلق و خو را اندازه گیری می کند . سؤالها به طورعمده در جهت محک زنی و آزمایشی هستند و هر وقت ضروری باشد اندکی اجازه بسط داده شده است . نمره همه سؤالها در یک مقیاس پنج امتیازی است که 1 و 5 دو انتهای فراوانی و شدت را در جهت منفی و مثبت با میانگین 3 نشان می دهند . برای نمره های 1 تا 5 در پایان هر سؤال 5 مربع مخصوص قرار داده شده است.

تعدادی از سوالات این پرسشنامه :
1    زمانی که فرزند شما یک غریبه ( خویشاوند ،همسایه، پزشک ، فروشنده ، راننده اتوبوس و...) رامی بیند،اولین واکنش او چیست ، آیابه آن غریبه نزدیک می شود ، و با او صحبت می کند ، یا احساس خجالت می کندیا می ترسد.    
2    وقتی که فرزند شما برای اولین بار کودکان هم سن خویش را می بیند، اولین عکس العمل او چیست ؟ آیا به آنها نزدیک می شود و با آنها دوست می شود یا احساس دو دلی دارد خجالت می کشد یا می ترسد؟
3    اگر به فرزندتان غذایی جدید داده شود ( یا در شرایطی جدید قرار گیرد )، اولین واکنش او چیست؟ شرایط جدید را می آزماید یا از آن امتناع می کند؟
4    زمانی که به فرزند شما بازی یا فعالیت جدیدی شناسانده می شود، آیا فوری به جمع ملحق می شود یا ترجیح می دهد در ابتدا کناری نشسته و تماشاگر باشد ؟
5    زمانی که به فرزندتان اسباب بازی ، لباس یا بازی جدیدی ارائه می شود، اولین واکنش او چیست؟آیا با اشتیاق آن را می پذیرد یا تردید داردیا از دور آن را نگاه می کند و اسباب بازیها ،لباس ها وبازی های خودش را ترجیح می دهد ؟
دانلود فایل


download

دانلود پرسشنامه مقیاس خلق و خوی مالهوترا(MTS), پرسشنامه آماده مقیاس خلق و خوی مالهوترا(MTS), پرسشنامه در مورد مقیاس خلق و خوی مالهوترا(MTS), سوالات پرسشنامه مقیاس خلق و خوی مالهوترا(MTS), طراحی پرسشنامه مقیاس خلق و خوی مالهوترا(MTS), تحلیل و تفسیر پر,,,

پرسشنامه

پرسشنامه احساس مثبت به همسر

پایان نامه های روانشناسی

روشهاي اجراي پرسشنامه

سایر رشته های فنی مهندسی

پرسشنامه معلم

سایر رشته های فنی مهندسی

پرسشنامه کارگاه

سایر رشته های فنی مهندسی

مقیاس یا طیف

سایر رشته های فنی مهندسی

مقیاس لیکرت Likert scales

سایر رشته های فنی مهندسی

داروهای تثبیت کننده خلق

سایر رشته های فنی مهندسی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper