پاورپوینت بلایای طبیعی

پاورپوینت بلایای طبیعی

پاورپوینت-بلایای-طبیعیدانلود پاورپوینت با موضوع بلایای طبیعی،
در قالب ppt و در 110 اسلاید قابل ویرایش.


بخشی از پاورپوینت :
“روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی”
همه ساله دومین چهارشنبه ماه اکتبر (ده اکتبر)  به عنوان "روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی" اعلام شده است، وبه مدت يک هفته ادامه دارد .
 هجدهم لغایت بیست و پنجم مهرماه سالجاری
روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی
یکی از اقدامات مهم در امر آموزش عمومی و ارتقاء سطح آگاهی مردم نسبت به خطرات ناشی از وقوع سوانح و حوادث و نحوه مقابله با مخاطرات و کاهش اثرات آن، اعلام روز ملی کاهش اثرات بلایای طبیعی از سوی وزارت محترم کشور به شورای فرهنگ کشور و تصویب آن در سال 1374 توسط شورای مذکور می‌باشد.
”طرح جامع امداد و نجات کشور“مصوبه هيئت محترم وزيران23/1/1382
به منظور سياستگذاري کلي ، برنامه ريزي ملي و نظارت عاليه بر امر مديريت بحران کشور ستاد حوادث و سوانح غير مترقبه کشور که”ستاد“ ناميده ميشود  بر اساس طرح جامع تشکيل ميگردد .
ستاد حوادث و سوانح غیرمترقبه کشور
ستاد حوادث و سوانح غیرمترقبه کشور (در سطح ملی)
1- وزیر کشور (رئیس ستاد) شامل : وزرای بهداشت ، ارتباطات و فن آوری اطلاعات ، آموزش و پرورش ، دفاع ، راه و ترابری ، نیرو ، مسکن و شهرسازی ، جهادکشاورزی ، فرهنگ ، اقتصاد ، خارجه ، علوم ، سازمان مدیریت ، هلال احمر ، بسیج ، صدا و سیما ، نیروهای مسلح ، سازمان شهرداری ، نیروی انتظامی ، بنیاد مسکن (21 عضو)
2- ستاد حوادث و سوانح غیرمترقبه در استان با مسئولیت استاندارو واحدهای استانی ملی (26 عضو) و به همین صورت نیز در شهرستان (18 عضو)
3- کارگروه ملی آمادگی
- کارگروه ملی آمادگی با مسئولیت معاون هماهنگی و امور عمرانی وزیر کشور و معاون دستگاههای ملی یاد شده(15 عضو)
 دو معاون در سطح جهاد در این کارگروه ملی است 1- معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی 2- سازمان جنگلها ، مراتع و آبخیزداری کشور و به همین صورت کارگروه ملی استانی به ریاست معاون امور عمرانی استاندار تشکیل می شود .
در کارگروه استاني، مدیرکل منابع طبيعي استان عضو اصلي است
کارگروه ملی آمادگی
4- کارگروههای تخصصی
1-4- کارگروه تخصصی عملیاتی (شامل 12 کارگروه)
2-4- کارگروه تخصصی پیشگیری (شامل 6 کارگروه)
3-4- کارگروه تخصصی آموزشی (شامل 5 کارگروه)  ...


تـوضـیـحــاتِ فـایــل :

- این فایل با فرمت power point ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
   تعداد اسلایدها : 110
- قابل ارائه و مناسب بعنوان پروژه کلاسی رشته جغرافیا
- این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.
دانلود فایل


پاورپوینت بلایای طبیعی

بلایای طبیعی, پاورپوینت بلایای طبیعی, دانلود رایگان پاورپوینت بلایای طبیعی, دانلود پاورپوینت بلایای طبیعی, دانلود پاورپوینت در مورد بلایای طبیعی, تحقیق بلایای طبیعی, پاورپوینت آماده جغرافیا بلایای طبیعی, دانلود تحقیق بلایای طبیعی, دانلود power point ,,,

جغرافیا

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید