پاورپوینت فصل 9 علوم دوم ابتدایی

پاورپوینت فصل 9 علوم دوم ابتدایی

پاورپوینت-فصل-9-علوم-دوم-ابتداییدانلود پاورپوینت پایه دوم دبستان با موضوع فصل 9 علوم ،
در قالب ppt و در 9 اسلاید، قابل ویرایش.
مناسب برای معلمان، دانش آموزان و اولیاء گرامی جهت آموزش و یادگیری.


بخشی از متن این پاورپوینت :

در پایان این درس انتظار می رود دانش آموزان بتوانند:
1 با مشاهدهٔ اجزای یک دانه،گوناگونی دانه ها و میوه ها و با جمع آوری اطلاعات،استفاده از آنها و چگونگی پراکنده شدن آنها را بیان و رویش دانه و قلمه راتوصیف کنند.
2 دانه ها و میوه ها را از نظر ویژگی هایی که دارند و چگونگی پراکنده شدن مقایسه کنند و مراحل چرخه زندگی یک گیاه دانه دار ر ا روی شکل نشان دهند.
3 تغییرات یک گیاه دانه دار را در چرخهٔ زندگی آن گزارش کنند و در گزارش خود به نقش گیاهان، جانوران و انسان در برآورده کردن نیازهای یکدیگر اشاره کنند.
دانلود فایل


پاورپوینت فصل 9 علوم دوم ابتدایی

پاورپوینت فصل 9 علوم دوم دبستان , دانلود پاورپوینت دوم ابتدایی با موضوع فصل 9 علوم , پاورپوینت کلاس دوم در مورد فصل 9 علوم , پاورپوینت کلاس دوم ابتدایی , پاورپوینت پایه دوم دبستان فصل 9 علوم , دانلود پاورپوینت آموزشی کلاس دوم فصل 9 علوم , درس , کتاب ,,,

کلاس دوم دبستان

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
نرم افزار کمک آموزشی اول دبستان
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید