تحقیق مغناطیس و حیات

تحقیق مغناطیس و حیات

تحقیق-مغناطیس-و-حیات

دانلود تحقیق مغناطیس و حیات،
فرمت فایل : Word قابل ویرایش.
تعداد صفحه: 7

بخشی از این تحقیق :
مغناطیس درمانی در اروپا در اواخر قرن 18 تقریبا با انقلاب آمریکا به اوج خود رسید. یک فیزیکدان محبوب و مردمی اهل وین فرانک آنتوان سسر (1815 ـ 1733) برای متقاعد ساختن بیماران کاربرد آهنرباها را با هیپنوتیزم آمیخت که تا کنون از همان منطقی بسیاری (مانند بنیامین فرانکلین) غیـر واقـعی بـودن آن را افـشـا کـرده اسـت. و از « مـمـرایـز » ( هیپنوتیزم ) که از آن دوران سرچشمه گرفته است، بهره ‌گرفت. درباره تاریخ این موضوع به کتاب Thebriring farce مراجعه کنید. 
در رسانه‌ها چه می‌گذرد؟ 
در سالهای اخیر یاوه‌گویی‌ها درباره ارتباط سلامتی و مغناطیس دوباره جان گرفته است. برخی فروشگاههای بزرگ ، فروشگاههای مواد غذایی و فروشگاههای عرضه مستقیم کالا و روزنامه‌های منتقد تبلیغاتی بر روی تبلیغ و فروش محصولاتی در رابطه با توانایی شفابخش آهنربا و مغناطیس متمرکز شده‌اند. 
آگهی‌های تبلیغاتی قول می‌دهند که آهنرباها جریانی از انرژی را در بدن آزاد می‌کنند و باعث زندگی زیبایی شده و قدرت تازه‌ای خاق می‌کنند. آگهی‌های می‌گویند که آهنرباها می‌توانند در سلولهای قرمز آهن خون ( هموگلوبین ) جریان القا کننده و گرمای حاصل از آن باعث از بین رفتن درد و آماس می‌شود. انگشترها ، بازوبندها ، النگوها ، اتوبندها ، بالش‌ها ، تشک‌ها و پمادهای مغناطیسی همگی برای فروش به مردم عام ساده لوح است. 
دانلود فایل


تحقیق مغناطیس و حیات

مغناطیس و حیات, دانلود تحقیق مغناطیس و حیات, تحقیق در مورد مغناطیس و حیات, تحقیق مغناطیس و حیات, تحقیق درباره مغناطیس و حیات, تحقیق راجع به مغناطیس و حیات, تحقیق آماده مغناطیس و حیات, تحقیق در مورد مغناطیس و حیات, پاورپوینت مغناطیس و حیات, ورد , word,,,

فیزیک

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید