پاورپوینت توسعه شرکت ها

پاورپوینت توسعه شرکت ها

پاورپوینت-توسعه-شرکت-ها

دانلود پاورپوینت توسعه شرکت ها،
فرمت فایل : PPT قابل ویرایش.
تعداد اسلاید : 40 

بخشی از پاورپوینت :
ويژگي‌هاي شرکت‌هاي در حال رشد در مقابل شرکت‌هاي در حال پيري 
نقدينگي ضعيف است
تأکيد بر عملکرد است
سئوال اصلي: چرا؟ و چکار؟ بايد انجام داد (آينده ‌نگري)
هر مسئله‌اي به مثابه يک فرصت نگريسته مي‌شود 
مديريت سازمان را کنترل مي‌کند
تغيير مديريت مي‌تواند به تغيير رفتار سازمان بيانجامد
مديريت نيروي حرکتي سازمان را تأمين مي‌کند
جهت‌گيري و تمايل  به فروش بيشتر است
قرار دادن ارزش افزوده بعنوان هدف
بخش عمده‌اي از موفقيت‌ها ناشي از خطر‌پذيري اعضاء است
هنگاميكه خطر پذيرفته شد، ماهيت مؤسسه دگرگون مي شود. اكنون كه خطر وجود دارد ديگر يه ايده ها نيازي نبوده و طرح ايده هاي جديد متوقف مي گردد.
به فروش احتياج است. "ديگر درباره ايده هاي جديد در توليد صحبت نكنيد، بگوييد چه ميزان از محصولات فعلي تا كنون فروش رفته است."
براي بسياري از شركت‌هاي نوپا تغيير حالت ايده به عمل و نتيجه، سرشار از سعي و كوشش است.
شركت در دوره طفوليت داراي حداقل مقررات، سيستم، دستور العمل انجام كار و بودجه بندي است. ممكن است كل ساختار سيستم اداري پشت يك قطعه كاغذ قديمي و در جيب بنيانگذار تدوين و نگهداري شود. اغلب كاركنان و حتي بنيانگذار خارج از شركت مشغول به فروش يا انجام كار مي باشند و تعداد جلسات داخلي يا كاركنان بسيار محدود است. در سازمان عميقاً تمركز بوجود آمده باشد كه در اين مورد بهتر است گفته شود، اداره سازمان به نمايش يكنفره شباهت دارد.
فضاي يك مؤسسه در دوره طفوليت بسيار صميمي است. همه يكديگر را با اسم كوچك صدا مي كنند و سلسله مراتب سازماني بسيار محدود است. 
در اين دوره از حيات، سازمان به سرمايه در گردش (همچون كودكي به شير نياز دارد). اگر آن را دريافت نكند بسيار آسيب خواهد ديد. معمولاً مديريت سيستماتيك وجود ندارد (اگر بنيانگذار بميرد فرد ديگري از افراد مؤسسه توان هدايت آن را ندارد). ضبط و نگهداري سوابق و تجربيات بندرت وجود دارد.
سازمان نمي تواند همواره در دوره طفوليت باقي بماند، اهميت زمان و احساس مسئوليت لازم براي زنده نگهداشتن شركت جديد التأسيس فراتر از درآمدها و عوايد اقتصادي آن است. اگر دوره طفوليت شركت بيش از حد طول بكشد غرور صاحب خود را جريحه دار مي نمايد، صاحب و بنيانگذار خسته شده و مؤسسه را ترك و بحال خود مي گذارد. 
در اين حالت مرگ مؤسسه برخلاف حالات قبل يكباره و ناگهاني نخواهد بود و فرآيندي تدريجي و طولاني است كه همواره با كاهش سطح تعهدات عاطفي، اشتياق و اظهار شكايت از بدي اوضاع و احوال همراه مي شود.
نياز سازمان به دريافت دوره اي و منظم نقدينگي مي بايستي مورد شناخت كافي قرار گيرد. بعضاً با سرمايه گذاراني مواجه مي شويم كه مانند پدران و مادران بي تجربه، در انديشه تزئين اطاق كودك، گهواره و اسباب بازي او هستند ولي در فكر بموقع شير دادن او نيستند. شير مورد نياز شركت، سرمايه در گردش آن است. لذا، بايد منابع كه بصورت موجودي جنسي و حسابهاي دريافتني هستند، پيوسته تقويت شوند.
سلامت دوره طفوليت سازمان بوجود برنامه ريزي اقتصادي واقع بينانه بستگي دارد.
مورد ديگري كه ممكن است سبب مرگ در طفوليت شود، فقدان تعهد بنيانگذار است. 
مرگ در طفوليت[
مرگ در طفوليت وقتي رخ مي دهد كه بنيانگذار احساس خستگي كند، زمانيكه او با موجودي كه خلق نموده بيگانه شده و يا كنترل بر آن را از دست بدهد، يا زماني كه نقدينگي خود را بطور جبران ناپذيري از دست بدهد.
دانلود فایل


پاورپوینت توسعه شرکت ها

توسعه شرکت ها, دانلود پاورپوینت توسعه شرکت ها, پاورپوینت در مورد توسعه شرکت ها, تحقیق توسعه شرکت ها, پاورپوینت درباره توسعه شرکت ها, پاورپوینت راجع به توسعه شرکت ها, پاورپوینت آماده توسعه شرکت ها, تحقیق در مورد توسعه شرکت ها, ppt , pdf , تحقیق با موض,,,

پاورپوینت

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید