پاورپوینت نظم و انضباط مخصوص کودکان

پاورپوینت نظم و انضباط مخصوص کودکان

پاورپوینت-نظم-و-انضباط-مخصوص-کودکان

دانلود پاورپوینت نظم و انضباط مخصوص کودکان،
فرمت فایل : PPT قابل ویرایش.
تعداد اسلاید : 7  

بخشی از پاورپوینت :
عنوان درس: نظم و انضباط
موضوع درس: اخلاق
هدف كلي: بيان اهميت و آثار نظم و انضباط
روش‌هاي انتقال مفاهيم ديني: تنوعی،‌ مسابقه‌اي، رمزي، داستاني، پاورپوینتی.
5. حدیث
حضرت علي (ع)  هنگامي ‌ كه در بستر شهادت قرار گرفت، نخستين سفارش وى به فرزندان  گرامى خود  و همه‌ی انسان‌ها اين بود: «أُوصِيكُمَ بِتَقْوَى اللَّهِ وَ نَظْمِ‏ أَمْرِكُم‏؛ شما را به پرهيز از نافرمانى خدا و نظم و انضباط در زندگى توصيه مى‌نمايم.»
6. خاطره (درسي از امام)
يكى از شاگردان امام خميني (ره) نظم و انضباط ايشان را عامل موفقيتشان در زندگي بيان مي‌كند. او در اين باره مى‌گويد: نـظم دقيق در زندگی از ويژگي‌هاى معروف امام است. بـه راسـتـى عـجـيـب بـود كه ايشان حتى براى مطالعه و قرائت قرآن و كارهاى مستحب و حتى زيارت‌ها و دعاهايى كه در وقت خاصى هم وارد نشده بود، زمان خاصى را تنظيم كرده بودند و هـر كـارى را بر طبق همان زمان‌بندى و تنظيم خاص انجام مى‌دادند، به طورى كه براى هر كس كـه مـدتـى بـا ايـشـان مأنـوس و همراه  مـى‌شـد، مـشـخـص بـود كـه در چـه سـاعـتـى، مـشـغـول چه كارى و انجام چه عملي هستند.
يكى از شاگردان امام خميني (ره) مى‌گويد: در يكى از سفرهايمان به عراق، در حرم حضرت علي (ع) با عده‌اى از طلبه‌ها، بعد از نماز مغرب و عشا نشسته بوديم. وقتى صحبت تمام شد و آقايان خواستند بروند، ساعت را نگاه كردند. اختلاف نظر در مورد ساعت به وجود آمد. در همان لحظه، حضرت امام از در قبله وارد صحن شدند. يكى از استادان نجف كه آنجا بود، گفت: «ساعت‌هايتان را ميزان كنيد. الان سه ساعت و نيم از شب گذشته و سيزده سال است كه هر شب امام در همين ساعت، وارد صحن می­شوند. ورود امام، خودش ساعت است.»
7. پيام نظم
امام كاظم (ع) دوست دارند كه ما هر روز خود را به چهار بخش تقسیم کنیم؛
 بخشی از آن را برای عبادت يعني نماز و مسجد رفتن و قرآن خواندن قرار 
دهیم. قسمتی از آن را در كنار دوستان خوب باشيم. ساعاتی را برای كار و 
تلاش كه مهم‌ترين وظيفه‌ي ما همان درس خواندن است و بخش آخر را به
انجام ورزش و تفریح و بازي بگذرانیم.و
من می‌توانم
با کمک بزرگترها، یک برنامه هفتگی برای روزهای تابستان بنویسم.
زمزمه‌ی آسمانی
خدایا به من کمک کن تا با رعایت نظم و انضباط در تمام کارهایم موفق شوم.
دانلود فایل


پاورپوینت نظم و انضباط مخصوص کودکان

نظم و انضباط مخصوص کودکان, دانلود پاورپوینت نظم و انضباط مخصوص کودکان, پاورپوینت در مورد نظم و انضباط مخصوص کودکان, تحقیق نظم و انضباط مخصوص کودکان, پاورپوینت درباره نظم و انضباط مخصوص کودکان, پاورپوینت راجع به نظم و انضباط مخصوص کودکان, پاورپوینت آم,,,

پاورپوینت

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید