پاورپوینت پیامبران مخصوص کودکان (آموزشی)

پاورپوینت پیامبران مخصوص کودکان (آموزشی)

پاورپوینت-پیامبران-مخصوص-کودکان-(آموزشی)

دانلود پاورپوینت پیامبران مخصوص کودکان (آموزشی)،
فرمت فایل : PPT قابل ویرایش.
تعداد اسلاید : 10 

بخشی از پاورپوینت :
نیاز به پیامبران
امام رضا (ع) فرمود: 
« بعضي سؤال مي‌كنند ما چه احتياجي به پيامبران و اطاعت از آنها داريم؟» 
جواب اين سؤال اين است كه:
« چون مردم خودشان توانايي ندارند تا كارهايي را كه به مصلحتشان است، بشناسند و با انجام آن‌ها خود را كامل كنند و از طرف ديگر خداوند خالق حكيم را هم نمي‌توانند ببينند و از او سؤال كنند، چاره‌اي نيست كه پيامبراني به عنوان واسطه بين خداوند و بين مردم باشند تا دستورات الهي را به مردم برسانند و آنان را آگاه كنند. و بر مردم واجب است كه اين پيامبران را بشناسند و از آنان اطاعت كنند. 
حضرت ادریس ضد ظالمان
همه پيامبران الهي با ظالمان و ستمگران مبارزه مي كردند. يكي از آن پيامبران، حضرت ادريس است. 
در عصر او پادشاه ستمگري حكومت مي‌كرد، او و پيراونش مخالفت خود با آن طاغوت ستمگر را آشكار ساختند و به مبارزه با او پرداختند. 
روزي شاه با نگهبانان خود در بيابان در حال سير و سياحت و شكار بود تا به سرزمين بسيار خرّم و شادابي رسيد، پرسيد: « اين زمين مال چه كسي است؟» 
اطرافيان گفتند: « مالي يكي از پيروان حضرت ادريس است.» 
شاه، صاحب آن زمين را خواست و به او گفت: « اين زمين را به من بفروش!» او گفت: « من مردي عيالوار هستم و به محصول اين زمين احتياج دارم و به هيچ قيمتي آن را نمي‌فروشم!» 
شاه بسيار خشمگين شد و با حال خشم به قصرش آمد، همسرش به او گفت: « اين‌ها رهنمودهاي حضرت ادريس است كه مردم را اين طور بر ضدّ شاه پر دل و جرأت كرده است! بايد براي اين مرد جسور چاره‌اي بينديشيم كه هم صاحب زمين شويم و هم مردم را خام نماييم!»

دانلود فایل


پاورپوینت پیامبران مخصوص کودکان (آموزشی)

پیامبران مخصوص کودکان (آموزشی), دانلود پاورپوینت پیامبران مخصوص کودکان (آموزشی), پاورپوینت در مورد پیامبران مخصوص کودکان (آموزشی), تحقیق پیامبران مخصوص کودکان (آموزشی), پاورپوینت درباره پیامبران مخصوص کودکان (آموزشی), پاورپوینت راجع به پیامبران مخصوص,,,

پاورپوینت

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید