تحقیق در مورد كاربرد پلاستيك در صنايع خودروسازي

تحقیق در مورد كاربرد پلاستيك در صنايع خودروسازي

تحقیق-در-مورد-كاربرد-پلاستيك-در-صنايع-خودروسازي

قسمتی از متن:

كاربرد پلاستيك در صنعت خودرو
بر طبق اطلاعات واصله ازمركز تحقيقات و هماهنگي332  (SFB 332 ) كه توسط گروه DFG تاسيس شده است ، كاربرد پلاستيك با بافت تقويت شده FRP در زمينه هاي مختلف صنعتي توسط چندين موسسه وابسته به دانشگاه آچن مورد تقيق و بررسي قرار گرفته است .
كاربرد مواد با بافت تقويت شده يكي از مراحل پيشرفت وسايط نقليه
يكي از مورادي كه در اين تحقيقات بر آن تاكيد شده است ، كاربرد اين نوع پلاستيك در صنعت خودرو است .
اين مقايسه ، بر اساس نتايج حاصله از تحقيقات SFB 332 جايگاه كنوني مطالعات و بررسي هاي انجام شده در مورد كاربرد اين نوع پلاستيك در صنعت را نشان مي دهد . توجه اصلي به تحقيقات ياد شده ، معطوف به طراحي هايي با مواد داراي بافت تقويت شده ، در پيشرفت و توسعه وسايط نقليه با استفاده از روش هاي عددي و تجربي است . عوامل بالقوه كاربرد اين موارددر صنعت خودرو ، در آينده اي نزديك طراحي و تهيه خواهند شد .
حوزه وسيع و آزاد طراحي
تركيبات مواد داراي بافت تقويت شده ،محدوده اي وسيع و آزاد از نظر طراحي و ساختار دارند . خصوصيات مواد به كار رفته كه در اندازه هاي متفاوت قابل تنظيم هستند . نوع بافت ، مواد ماتريسي ، ساختار لايه اي و غيره  مهم ترين نقش را در كاهش وزن و سازه در مقايسه با محصولات فلزي دارند .

دانلود فایل


تحقیق در مورد كاربرد پلاستيك در صنايع خودروسازي

مقاله در مورد كاربرد پلاستيك در صنايع خودروسازي,تحقيق درباره كاربرد پلاستيك در صنايع خودروسازي,پاورپوينت كاربرد پلاستيك در صنايع خودروسازي,پروژه كاربرد پلاستيك در صنايع خودروسازي

مکانیک

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید