پاورپوینت بررسي معماري شهرستان كندوان

پاورپوینت بررسي معماري شهرستان كندوان

پاورپوینت-بررسي-معماري-شهرستان-كندوان

دانلود پاورپوینت بررسي معماري شهرستان كندوان ،
فرمت فایل : PPT قابل ویرایش.
تعداد اسلاید : 34

بخشی از پاورپوینت :
تاريخچه:
در اثر فعل و انفعالات آتشفشاني كوه سهند، توده ها و گدازه هاي مذاب بوسيله باد، برف و باران در طي هزاران سال شكل گرفته و به فرم كران درآمده است.  
نخستين ساكنان روستا، ساكنان روستايي بنام حيله وركه در 2 كيلومتري غرب كندوان قرار داشته بوده اند، كه براي در امان ماندن از يورش مغولها (قرن 7 هجري) به دشتي در مقابل كندوان فعلي مهاجرت كردند و در طول تاريخ كرانها را با تيشه هاي دستي حفاري كردند و ساكن شده اند.
موقعيت جغرافيايي:
روستاي كندوان در شمال شرق ايران، در استان آذربايجان شرقي، در 62 كيلومتري جنوب غربي تبريز و 22 كيلومتري جنوب اسكو واقع شده است.
ملاحظات اقليمي:
دليل نامگذاري كندوان خانه هاي كندويي شكل هستند كه در دل صخره هاي كله قندي قرار گرفته اند كه محلي ها آنرا كندجان مي نامند.
در روستاي كندوان بيش از 292 خانوار ساكن هستند.
اهالي كندوان اكثرا داراي موهاي خرمايي، چشمهاي زاغ و يا ميشي و چهره اي گندمگون دارند و زبان غالبشان تركي است.
روستاي كندوان سومين روستاي صخره اي جهان است 2 روستاي ديگر كه يكي در كاپادوكياي تركيه و ديگري در داكوتاي امريكا قرار دارند. اما كندوان تنها روستاي صخره ايست كه هنوز مردم در آن زندگي مي كنند.
معاش مردم كندوان عموماً از راه دامداري، كشاورزي و تا حدودي صنايع دستي است.

دانلود فایل


پاورپوینت بررسي معماري شهرستان كندوان

بررسي معماري شهرستان كندوان, دانلود پاورپوینت بررسي معماري شهرستان كندوان, پاورپوینت در مورد بررسي معماري شهرستان كندوان, تحقیق بررسي معماري شهرستان كندوان, پاورپوینت درباره بررسي معماري شهرستان كندوان, پاورپوینت راجع به بررسي معماري شهرستان كندوان, ,,,

گوناگون

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
هایسنس HISENSE
سایر رشته های پزشکی
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید