پاورپوینت ریاضی پنجم موضوع اندازه گیری

پاورپوینت ریاضی پنجم موضوع اندازه گیری

پاورپوینت-ریاضی-پنجم-موضوع-اندازه-گیری

دانلود پاورپوینت ریاضی پنجم موضوع اندازه گیری،
فرمت فایل : PPT قابل ویرایش.
تعداد اسلاید : 12 

بخشی از پاورپوینت :
پیشنهاد برای تدریس :
بهتر است فعالیت ها درقالب دست ورزی در داخل گروه و با نظارت معلم انجام گیرد و در نهایت به یادگیری نمادین و انتزاعی برسند.
برای تدریس دایره بهتر است با نخ و اشیا دایره شکل و خط کش محیط اشیا را حساب کرده و نسبت بین محیط و قطر را با اندازه گیری طول نخ محاسبه کنند و به رابطه محیط برسند.
برای اندازه گیری محیط شکل های مختلف ؛ ابتدا با انگشت یا مداد رنگی روی محیط حرکت کرده و بعد اقدام به حل مسئله نمایند.
در مورد حجم با بازی بوسیله مکعب ها و ساخت اشکال متفاوت به بقای حجم پی ببرند و در نهایت به کشف رابطه مناسب برای محاسبه حجم برسند.
در قسمت گنجایش به مفهوم سازی گنجایش با انجام چند فعالیت بپردازند و گنجایش یک ظرف را با پیمانه های مختلف بدست آورده و به ضرورت داشتن واحد مناسب پی ببرند و بعد از کار با واحد گنجایش مانند لیتر و میلی لیتر تصور واقعی از آن ها بدست آورند.

دانلود فایل


پاورپوینت ریاضی پنجم موضوع اندازه گیری

ریاضی پنجم موضوع اندازه گیری, دانلود پاورپوینت ریاضی پنجم موضوع اندازه گیری, پاورپوینت در مورد ریاضی پنجم موضوع اندازه گیری, تحقیق ریاضی پنجم موضوع اندازه گیری, پاورپوینت درباره ریاضی پنجم موضوع اندازه گیری, پاورپوینت راجع به ریاضی پنجم موضوع اندازه ,,,

گوناگون

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
هایسنس HISENSE
سایر رشته های پزشکی
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید