تحقیق جمعیت كشورهای در حال توسعه

تحقیق جمعیت كشورهای در حال توسعه

تحقیق-جمعیت-كشورهای-در-حال-توسعه

دانلود تحقیق جمعیت كشورهای در حال توسعه ،
فرمت فایل : Word قابل ویرایش.
تعداد صفحه: 35 

بخشی از این تحقیق :
جمعیت كشورهای درحال توسعه
كارشناس تنظیم خانواده حوزه معاونت بهداشتی استان همدان گفت: ۹۲ درصد افزایش جمعیت متعلق به كشورهای در حال توسعه و جهان سوم و ۶ درصد بقیه به كشورهای توسعه‌یافته تعلق دارد. 
كارشناس تنظیم خانواده حوزه معاونت بهداشتی استان همدان گفت: ۹۲ درصد افزایش جمعیت متعلق به كشورهای در حال توسعه و جهان سوم و ۶ درصد بقیه به كشورهای توسعه‌یافته تعلق دارد. 
فاطمه ربیع یگانه با بیان این مطلب اظهار كرد: متاسفانه جامعه انسانی با سه عامل افزایش جمعیت، كاهش منابع طبیعی و معدنی، تباهی طبیعت سبز رو به روست.وی ادامه داد: برخی جوانان طالب راهیابی به دانشگاه و اشتغال به سد كنكور و عدم بازار كار بر‌می‌خورند و بازگشت این جوانان به درون جامعه مسائلی چون بیكاری، نابهنجاری فرهنگی و اجتماعی، افسردگی‌های روانی و پیدایش آسیب‌های اجتماعی متعدد را به وجود می‌آورد. 
یگانه با بیان این كه جمعیت ایران طی ۳۰ سال حدود ۶ برابر شده است، خاطرنشان كرد: امروزه بحران جمعیت نه تنها در ایران بلكه در اكثر كشورهای در حال توسعه بلای جان منابع شده است.وی با بیان این كه حدود ۷۰ درصد از جمعیت ایران زیر ۲۸ سال است، به ایسنا گفت: این امر نشان دهنده نیاز كشور به مسكن، اشتغال، آموزش و پرورش، تسهیلات رفاهی، بهداشت و درمان است. 
كارشناس مسؤول تنظیم خانواده استان همدان، آلودگی محیط زیست، بیماریهای ناشی از آلودگی هوا و محیط زیست، كمبود دارو و افزایش هزینه‌های درمانی، افزایش بیكاری، بالا رفتن هزینه‌های آموزشی، افزایش طلاق، آمار بالای خانواده‌های زیر خط فقر و سوء تغذیه در كودكان و زنان باردار را از عوارض ازدیاد جمعیت عنوان نمود.وی كنترل جمعیت، رعایت برنامه تنظیم خانواده،‌ استفاده از روش‌های مطمئن پیشگیری از بارداری،‌ جلوگیری از حاملگی‌های ناخواسته، عدم استفاده از روش‌های سنتی و غیر ایمن را از راهكارهای جلوگیری از ازدیاد جمعیت بیان كرد. 

دانلود فایل


تحقیق جمعیت كشورهای در حال توسعه

جمعیت كشورهای در حال توسعه, دانلود تحقیق جمعیت كشورهای در حال توسعه, تحقیق در مورد جمعیت كشورهای در حال توسعه, تحقیق جمعیت كشورهای در حال توسعه, تحقیق درباره جمعیت كشورهای در حال توسعه, تحقیق راجع به جمعیت كشورهای در حال توسعه, تحقیق آماده جمعیت كشور,,,

گوناگون

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید