تحقیق استاندارد روش اندازه ‏گيري نمك در خوراك دام و طيور

تحقیق استاندارد روش اندازه ‏گيري نمك در خوراك دام و طيور

تحقیق-استاندارد-روش-اندازه-‏گيري-نمك-در-خوراك-دام-و-طيور

دانلود تحقیق استاندارد روش اندازه ‏گيري نمك در خوراك دام و طيور،
فرمت فایل : Word قابل ویرایش.
تعداد صفحه: 9

فهرست:
استاندارد روش اندازه‏گيري نمك در خوراك دام و طيور
هدف
دامنه كاربرد
روش كار
 
بخشی از این تحقیق :
استاندارد روش اندازه‏گيري نمك طعام در خوراك كه بوسيله كميسيون فني خوراك دام و طيور تهيه و تدوين شده و در شصت و يكمين كميته ملي استاندارد فرآورده‏هاي كشاورزي و غذايي مورخ 66/4/21 مورد تاييد قرار گرفته , اينك باستناد ماده يك قانون مواد الحاقي به قانون تاسيس موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مصوب آذرماه 1349 به عنوان استاندارد رسمي ايران منتشر مي‏گردد .
براي حفظ همگامي و هماهنگي با پيشرفت‏هاي ملي و جهاني در زمينه صنايع و علوم , استانداردهاي ايران در مواقع لزوم مورد تجديد نظر قرار خواهند گرفت و هرگونه پيشنهادي كه براي اصلاح يا تكميل اين استانداردها برسد در هنگام تجديد نظر در كميسيون فني مربوط مورد توجه واقع خواهد شد .
بنابراين براي مراجعه به استانداردهاي ايران بايد همواره از آخرين چاپ و تجديد نظر آنها استفاده نمود .
در تهيه و تدوين اين استاندارد سعي شده است كه ضمن توجه به شرايط موجود و نيازهاي جامعه حتي‏المقدور بين اين استاندارد و استاندارد كشورهاي صنعتي و پيشرفته هماهنگي ايجاد شود .
دانلود فایل


تحقیق استاندارد روش اندازه ‏گيري نمك در خوراك دام و طيور

استاندارد روش اندازه ‏گيري نمك در خوراك دام و طيور, دانلود تحقیق استاندارد روش اندازه ‏گيري نمك در خوراك دام و طيور, تحقیق در مورد استاندارد روش اندازه ‏گيري نمك در خوراك دام و طيور, تحقیق استاندارد روش اندازه ‏گيري نمك در خوراك دام و طيور, تحقیق درب,,,

دام و طیور

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
مهندسی کشاورزی- دام و طیور
مهندسی کشاورزی- دام و طیور
مهندسی کشاورزی- دام و طیور
مهندسی کشاورزی- دام و طیور
مهندسی کشاورزی- دام و طیور
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
نُت آسان آهنگ برای هنگدرام
آزمون های پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن
علوم انسانی
آموزش
آموزش
آموزش
آموزش
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید