پروپوزال رشته مدیریت با موضوع بانکداری الکترونیکی

پروپوزال رشته مدیریت با موضوع بانکداری الکترونیکی

پروپوزال-رشته-مدیریت-با-موضوع-بانکداری-الکترونیکی

دانلود پروپوزال رشته مدیریت با موضوع بانکداری الکترونیکی
فرمت فایل : Word قابل ویرایش.
تعداد صفحه: 37 

این فایل یک نمونه پروپوزال آماده و تکمیل شدۀ رشته مدیریت میباشد که طبق اصول و استانداردهای پروپوزال نویسی نگارش شده است.
( مناسب برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد )

این پروپوزال شامل :
عنوان اصلی پروپوزال
جدول اطلاعات مربوط به اساتيد راهنما و مشاور
جدول اطلاعات مربوط به پروپوزال
تعریف مساله
بیان مساله
اهداف تحقیق
سوال های اصلی و فرعی تحقیق
پیشینه تحقيق
ضروت انجام تحقيق
فرضيه های تحقیق
روش انجام تحقيق
منابع تحقیق
و ...

در ادامه به بخشی از این پروپوزال می‌پردازیم :
بیان مسأله اساسی طرح تحقیق با موضوع بررسی رابطه بین عوامل شخصی مشتری با کیفیت ارتباط در صنعت بانکداری الکترونیکی:
جمعیت ‌شناسی دانش جدیدی است كه حدود یك قرن از پیدایش آن می‌گذرد. البته توجّه به جمعیت و نظریه‌پردازی‌ در مورد آن سابقه‌ای، طولانی دارد ولی آن‌ چه به عنوان جمعیت ‌شناسی معاصر مشاهده می‌كنیم از دورۀ رنسانس شكل گرفت كه مطالعه‌ای منظم و كلاسیك و علمی بود. جمعیت‌شناسی در لغت از ریشۀ یونانی Demography به معنای مردم و نگاه ‌داشتن و در اصطلاح مطالعۀ آماری جمعیت‌های در حال تغییر انسانی است. جمعیت‌شناسی علمی است كه پدیده‌های جمعیتی را با مشاهدۀ منظم و سیستماتیك و تجربی مطالعه می‌كند) شایان مهر، 1377، "دائرةالمعارف تطبیقی علوم اجتماعی" كتاب اوّل، تهران، كیهان).
در این دانش تراکم، توزیع و دیگر آمارهای مهم (مانند تولد، ازدواج مرگ و ...) بررسی می‌شوند. بخش‌هایی از این دانش که امروزه اهمیت بسیاری یافته‌اند عبارتند از: انفجار جمعیت، رابطه ی بین جمعیت و توسعه ی اقتصادی، اثر تنظیم خانواده، تراکم شهرها، مهاجرت‌های غیرقانونی و غیره ( برگرفته از سایت ویکی پدیای فارسی،1391، دانشنامه ی بریتانیکا). افزون بر این‌ها به مطالعه ی اندازه، ساختار و توزیع جمعیت هاو تغییرات آن‌ها در پاسخ به تولد، مرگ، مهاجرت، و سال خوردگی نیز می‌پردازد.
جمعیت‌شناسی انسان‌ها معمول‌ترین نوع جمعیت‌شناسی است به طوری که معمولا منظور، همان جمعیت ‌شناسی انسانی است. جمعیت‌ شناسی می‌تواند برای شناختن کل جمعیت یک جامعه به کار رود یا برای گروه‌های جمعیتی با تعریف خاص، مثلا براساس سطح سواد، مذهب، نژاد، ملیت و غیره. در بین دانشگاهیان جمعیت‌شناسی اغلب به عنوان شاخه‌ای از مردم شناسی، اقتصاد، یا جامعه شناسی شناخته می‌شود .

توضیحات مربوط به این پروپوزال :
- این پروپوزال کاملا استاندارد میباشد و مطابق اصول پروپوزال نویسی نگارش شده است.
- مناسب جهت ارائه برای درس روش تحقیق مقطع کارشناسی ارشد.
- مناسب برای دانشجویانی که می‌خواهند با نگارش صحیح پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد آشنا شوند.
دانلود فایل


پروپوزال رشته مدیریت با موضوع بانکداری الکترونیکی

پروپوزال رشته مدیریت, دانلود پروپوزال رشته مدیریت, روش تحقیق , کارشناسی ارشد , پروپوزال آماده رشته مدیریت, نمونه پروپوزال مدیریت, پروپوزال آماده مدیریت, پروپوزال روش تحقیق مدیریت, پروپوزال مدیریت, پروپوزال پر شده , پروپوزال تکمیل شده , گرایش , پایان ,,,

پروپوزال

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سمینار و پروپوزال برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید