پاورپوینت بلوغ

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پاورپوینت بلوغ

پاورپوینت بلوغ

پاورپوینت-بلوغ

دانلود پاورپوینت با موضوع بلوغ،
با فرمت ppt و در 11 اسلاید قابل ویرایش،

بخشی از پاورپوینت :
از مهم ترین عواملی که گذر از دوران بلوغ  را برای افراد سهل و آسان می نماید کسب اطلاعات و آموزش دوران بلوغ است.
عموماً والدین اظهار می دارند که شرم و حیأ بیش از اندازه مانع از انتقال اطلاعات لازم این دوران برای فرزندانشان می شود.
مدرسه نیز که دومین جایگاه آموزش فرزندان است به علت محدودیت و قوانین حاکم بر آن از ارائه آموزش های لازم و مهارت های خاص این دوره به نوجوان عاجز است. در شرح وظایف هیچ مؤسسه و سازمان یا نهاد های اجتماعی هم تعریف نشده است که چنین آموزش هایی را به نوجوان منتقل نمایند.
حال تا تأسیس چنین سازمانی و یا واگذاری این وظیفه خطیر به یکی از این سازمانها و مؤسسات موجود چاره ای نیست که خانواده خود با جدیّت بیش تر وارد عمل شده و با ایجاد ارتباط صحیح و صمیمی ضمن حفظ حرمت ها و ارزش های درون خانواده، اطلاعات و آگاهی های دوران بلوغ را به فرزندان ارائه دهد.
بدیهی است خانواده از طرق مطالعه کتب، مقالات، مطبوعات، بسته های آموزشی، رادیو و تلوزیون و رجوع به متخصصین، نیازمند است اطلاعات و آگاهی های خود را توسعه داده تا با ارائه آموزش صحیح مشکلات دوران بلوغ فرزندانشان را به حداقل ممکن برسانند.
برآنیم که بخشی از حساسیت های دوران بلوغ را به همراه راهکار های عملی در اختیار خانواده های محترم قرار دهیم. با نظر به جوان بودن جامعه مان امید واریم با سرپنجه ی تدبیر مسئولین و دست اندرکاران، شاهد راه اندازی مؤسسات و سازمان های «آموزش دوران بلوغ» برای نسل های نورس یکی پس از دیگری باشیم چرا که به تعبیر پروین اعتصامی:

جوانی نکو دار کین مرغ زیبا                             نماند در این خانه استخوانی
  به امید آن روز
دانلود فایل


download

روانشناسی , علوم تربیتی , بلوغ, دانلود پاورپوینت بلوغ, پاورپوینت در مورد بلوغ, تحقیق بلوغ, پاورپوینت درباره بلوغ, پاورپوینت راجع به بلوغ, پاورپوینت آماده بلوغ, تحقیق در مورد بلوغ,کودک , بالینی , اجتماعی , رشد , سازمانی , ppt , pdf

روانشناسی و علوم تربیتی

بلوغ

سایر رشته های فنی مهندسی

تحقیق استاندرادهاي OSHA

روانشناسی و علوم تربیتی

تحقیق استاندرادهاي OSHA

روانشناسی و علوم تربیتی

72 دیو

کتب علوم جفر و رمل

مجموعه علم جفر

کتب علوم جفر و رمل

تحقیق استاندرادهاي OSHA

روانشناسی و علوم تربیتی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper