تحقیق تفاله مركبات

تحقیق تفاله مركبات

تحقیق-تفاله-مركبات

دانلود تحقیق تفاله مركبات،
فرمت فایل : Word قابل ویرایش.
تعداد صفحه: 27 

بخشی از این تحقیق :
پرتقال , ليمو , گريپ فروت , نارنگي و نارنج از جمله مركباتي هستند كه به مقدار فراوان در شمال كشور و بعضي از استان هاي جنوبي كاشته مي شوند . بخشي از ميوه اين مركبات جهت توليد آب ميوه و كنسانتره و يا اسانس راهي كارخانه ها شده كه در حال حاضر تعداد زيادي كارخانه توليد آب ميوه و كنسانتره در كشور موجود است كه حدود 45 تا 65 درصد از اين مركبات را به صورت تفاله توليد مي كنند كه به علت رطوبت بالايي كه دارند به سرعت فاسد شده و سبب ايجاد آلودگي محيط زيست مي گردد . در صورتي كه اين مواد فرآيند شده و به صورت خشك تهيه گردد مي توان به عنوان خوراك دام از آنها استفاده نمود . تفاله مركبات داراي ارزش غذايي خوبي مي باشد و طبق تحقيقاتي كه انجام گرفته ارزش غذايي آن مشابه تفاله چغندر ولي با پروتيين كمتر است .
تفاله مركبات يك منبع خوب انرژي براي نشخواركنندگان محسوب مي شود و به عنوان يك ماده رنگ دهنده به زرده تخم مرغ مي تواند در جيره مرغ هاي تخمگذار تا ميزان 5 درصد استفاده شود . با استفاده از تفاله مركبات در جيره گاوهاي شيري علاوه بر افزايش توليد شير , ميزان چربي شير نيز افزايش مي يابد . بنابراين مي توان از اين ماده غذايي در خوراك دام و طيور و آبزيان استفاده نمود.
1هدف
هدف از تدوين اين استاندارد تعيين ويژگي هاي فيزيكي, شيميايي , ميكروبي , اصول نمونه برداري , روش هاي آزمون , بسته بندي , نشانه گذاري و انبارداري تفاله مركبات بسته بندي شده در خوراك دام و طيور و آبزيان مي باشد.
دانلود فایل


تحقیق تفاله مركبات

تفاله مركبات, دانلود تحقیق تفاله مركبات, تحقیق در مورد تفاله مركبات, تحقیق تفاله مركبات, تحقیق درباره تفاله مركبات, تحقیق راجع به تفاله مركبات, تحقیق آماده تفاله مركبات, تحقیق در مورد تفاله مركبات, پاورپوینت تفاله مركبات, ورد , word , تحقیق با موضوع ,,,

کشاورزی و زراعت

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
کشاورزی و دامپروری
مهندسی کشاورزی و زراعت
کشاورزی و منابع طبیعی
کشاورزی و منابع طبیعی
مهندسی کشاورزی و زراعت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید