پاورپوینت آمادگی دفاعی پایه نهم درس سوم ( انقلاب اسلامی ، تداوم نهضت عاشورا )

پاورپوینت آمادگی دفاعی پایه نهم درس سوم ( انقلاب اسلامی ، تداوم نهضت عاشورا )

پاورپوینت-آمادگی-دفاعی-پایه-نهم-درس-سوم-(-انقلاب-اسلامی--تداوم-نهضت-عاشورا-)

دانلود پاورپوینت درس آمادگی دفاعی پایه نهم درس سوم ( انقلاب اسلامی، تداوم نهضت عاشورا )
در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


قسمتی ازمتن پاورپوینت:

مقدمه:
انقلاب اسلامی ایران در بهمن ماه سال 1357 به پیروزی رسید.
برای به ثمر رسیدن این انقلاب پیر و جوان به رهبری امام خمینی(ره) به پا خاستند. اقشار مختلف مردم از جمله روحانیان، دانش آموزان، دانشگاهیان، کارگران، کارمندان، بازاریان، معلمان و حتّی نظامیان در این پیروزی نقش داشتند.
توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینت با موضوع "درس آمادگی دفاعی پایه نهم درس سوم ( انقلاب اسلامی ،  تداوم نهضت عاشورا ) " می باشد که در حجم 27 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

ضمنا در صورت نبود کافیست، پاورپوینت مد نظرتان در هر مقطع و پایه تحصیلی، از طرق تلگرام با ما در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن پاورپوینت شما آماده و تحویل داده شود.

دانلود فایل


پاورپوینت آمادگی دفاعی پایه نهم درس سوم ( انقلاب اسلامی ، تداوم نهضت عاشورا )

پاورپوینت آمادگی دفاعی پایه نهم درس سوم ( انقلاب اسلامی , تداوم نهضت عاشورا ),پاورپوینت درس سوم آمادگی دفاعی,درس سوم ( انقلاب اسلامی , تداوم نهضت عاشورا ) آمادگی دفاعی پایه نهم,آریافایل,پاورپوینت درس سوم آمادگی دفاعی پایه نهم درس سوم ( انقلاب ا,,,

کلاس نهم

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
هایسنس HISENSE
سایر رشته های پزشکی
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید