دانلود پاورپوینت زیباسازی فضای شهری

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

دانلود پاورپوینت زیباسازی فضای شهری

دانلود پاورپوینت زیباسازی فضای شهری

دانلود-پاورپوینت-زیباسازی-فضای-شهری

دانلود پاورپوینت زیباسازی فضای شهری،
در قالب ppt و در 34 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

فهرست مطالب:
مقدمه
چکیده
جشن‌هاي 2500 ساله
 زيباسازي شهري
و اما زيباسازي چيست؟ و چه حدودي را در بر مي‌گيرد؟
 مبلمان شهري
مبلمان پارك و زمين بازي كودكان
مهمترين عوامل تأثيرگذار در طراحي عناصر مبلمان شهري
نمودار زیباسازی شهری
طراحی زیبای شهری در بستون امریکا
نتیجه گیری
منابع


قسمتی از متن پاورپوینت:
شهر از ديد كارشناسان و صاحبان تئوري شهرسازي در دنيا معاني متفاوتي دارد و از ميانه قرن بيستم در تمام دنيا اين معاني به هم نزديك شده‌اند. شهرها محل تعامل شهرونداني‌ست كه در آن زندگي مي‌كنند، نه خيابانهائي براي عبور و مرور. شهرها آثار هنري بزرگي هستند كه آفرينندگاني به اندازه جمعيتشان دارند. هدف زندگي شهرنشيني امروزه زندگي كلوني‌وار آدمها در كنار هم و به شيوه هزاران سال قبل نيست. هدف مطلوب شهرهاي امروز ايجاد محيطي خلاق و پرورنده براي مردمي است كه در آن زندگي مي‌كنند. شهرهاي امروز علاوه بر رفع نيازهاي فيزيكي پاسخي براي نيازهاي رواني، روحي و فرهنگي ساكنانشان دارند و تنها در اين صورت است كه شهر تجلي رفتار اجتماعي ساكنينش است و مي‌توان آن را به نظم در آورد و كنترل نمود. در غير اين صورت اگر بديهي‌ترين اصول مديريت شهري در شهرها رعايت نشود و خرد جمعي ناديده انگاشته شود، نظمي كه بايد در آن به چشم  نمي‌خورد و به مرور به شهري تبديل مي‌شود كه وابستگي ميان شهر و شهروندانش را از دست مي‌دهد.توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینت با موضوع "زیباسازی فضای شهری" می باشد که در حجم 34 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی رشته معماری مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

دانلود فایل


download

دانلود پاورپوینت زیباسازی فضای شهری,تحقیق زیباسازی در فضاهای شهری,پاورپوینت زیباسازی شهری به چه معناست؟,پایان نامه بررسی نقش زیباسازی شهر,نقش فضاهای شهری و ارتباط آن با زیباسازی شهر,زیباسازی شهری, ضرورت توسعه همگون شهر,طرح زیباسازی فضای شهری

معماری

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper