پاورپوینت درس حریم خصوصی و امنیت شبکه(جلسه1-7)

پاورپوینت درس حریم خصوصی و امنیت شبکه(جلسه1-7)

پاورپوینت-درس-حریم-خصوصی-و-امنیت-شبکه(جلسه1-7)

مقدمه
حریم خصوصی عبارت  است از حق افراد، گروه ها و موسسات برای تعیین این موضوع برای خود که چه وقت و تا چه حد اطلاعات مربوط به آنها به دیگران منتقل شود . 

 حریم خصوصی حق افراد برای حمایت شدن در مقابل وارد شدن بدون اجازه به امور زندگی افراد و خانواده هایشان با ابزار مستقیم فیزیکی یا بوسیله نشر اطلاعات می باشد.

 «هلن نیس بام» به جای حریم خصوصی حق خلوت را به کار برده و می گوید حق خلوت آدمیان متضمن یک پناهگاه امن یا منطقه حفاظت شده برای آدمیان است که مردم در آن می توانند از بازرسی دقیق و موشکافانه و احتمالاً نکوهش درباره امور شخصی خود رها و آزاد باشند. 

حریم خصوصی و امنیت اینترنت با یکدیگر همپوشانی دارد و همدیگر را تقویت می کند. امنیت اینترنت در سطح کاربران میتواند به عنوان پیش شرط حریم خصوصی مد نظر قرار گیرد. 
به این دلیل که نبود امنیت در اینترنت منجر به دسترسی غیرمجاز به داده می شود که این به نوبه خود حریم خصوصی مجازی افراد را به خطر می اندازد. 
1- حریم اطلاعات که شامل تصویب قوانینی است که اطلاعات مشخص نظیر اطلاعات مالی، پزشکی و ...  افراد را تحت کنترل قرار می دهد این حوزه به حفاظت اطلاعات هم معروف است. 

2- حریم جسمانی که به حفاظت از جسم افراد در مقابل آزمایشهای ژنتیکی و ... مربوط می شود.

3-  حریم ارتباطات که امنیت پست های الکترونیک و تلفن ها، پست و سایر اشکال ارتباطات را عهده دار است. 

4- حریم مکانی که به اعمال مجموعه‌ای از محدودیتها و نظارتها در محیط کار و زندگی افراد و اماکن عمومی مربوط می شود. دانلود فایل


پاورپوینت درس حریم خصوصی و امنیت شبکه(جلسه1-7)

پاورپوینت ,شبکه ,امنیت شبکه ,کامپیوتر ,مهنس شبکه ,حریم خصوصی ,جزوه

کامپیوتر و IT

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید