پاورپوینت مقابله با اختلافات زناشویی

پاورپوینت مقابله با اختلافات زناشویی

پاورپوینت-مقابله-با-اختلافات-زناشویی

دانلود پاورپوینت با موضوع مقابله با اختلافات زناشویی،
با فرمت ppt و در 56 اسلاید قابل ویرایش،

بخشی از پاورپوینت :
وقتی نزدیکان شما کاری را انجام می دهند که دلخواه شما نیست یا از انجام دادن کارهای دلخواه شما امتناع می کنند با آنها تعارض و اختلاف پیدا می کنید. اکنون برایتان روشن شده است که ارزیابیهای اولیه شما بر احساساتتان تاثیر می گذارد. در این بحث می آموزیم که چگونه از طریق ارزیابی مجدد و تغییر ارزیابیهای خود با تعارضات در روابط نزدیک کنار بیاییم.با افزایش انعطاف پذیری و توسعه انتخابهای خود می توانید به احساس اثر بخشی بیشتری دست یابید.   
سبکهای عشق و دلبستگی
شناخت تفاوت سبکهای عشق و دلبستگی افراد نقطه شروع خوبی برای بررسی روابط نزدیک است. شناخت سبکهای عشق و دلبستگی به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که از رابطه خود چه هدفی دارید.
سبکهای عشق
روابط صمیمانه سه عنصر فعال دارد: تعهد، صمیمیت و هوس. وجود یا عدم وجود هر یک از این عناصر است که ماهیت روابط صمیمانه را معین می کند.حال به توصیف سبکهای مختلف عشق می پردازیم:
علاقه مندی؛ مستلزم صمیمیت است اما هوس در آن وجود ندارد.
دلباختگی؛ عاشق شدن در اولین نگاه است . در دلباختگی هوس وجود دارد ولی این رابطه آنقدر عمیق نمی شود که در آن تعهد و صمیمیت ایجاد شود.
عشق تهی؛ تعهد بدون صمیمیت و هوس است. عشق تهی در روابط کسل کننده ای وجود دارد که زوجین بی حوصله یا صرفاً به علت نداشتن اعتقاد به طلاق در کنار هم می مانند.
عشق خیالی؛ ( رمانتیک) ترکیبی از میل و صمیمیت. رابطه ای عمیق بدون تعهد است.
دانلود فایل


پاورپوینت مقابله با اختلافات زناشویی

روانشناسی , علوم تربیتی , مقابله با اختلافات زناشویی, دانلود پاورپوینت مقابله با اختلافات زناشویی, پاورپوینت در مورد مقابله با اختلافات زناشویی, تحقیق مقابله با اختلافات زناشویی, پاورپوینت درباره مقابله با اختلافات زناشویی, پاورپوینت راجع به مقابله ب,,,

روانشناسی و علوم تربیتی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
روانشناسی و علوم تربیتی
روانشناسی و علوم تربیتی
کتب علوم جفر و رمل
کتب علوم جفر و رمل
کتب علوم جفر و رمل
روانشناسی و علوم تربیتی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
نُت آسان آهنگ برای هنگدرام
آزمون های پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن
علوم انسانی
آموزش
آموزش
آموزش
آموزش
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید