پاورپوینت نقد و بررسي درس برنامه ريزي تحصيلي ، شغلي

پاورپوینت نقد و بررسي درس برنامه ريزي تحصيلي ، شغلي

پاورپوینت-نقد-و-بررسي-درس-برنامه-ريزي-تحصيلي--شغلي

دانلود پاورپوینت با موضوع نقد و بررسي درس برنامه ريزي تحصيلي ، شغلي،
در قالب ppt و در 15 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
         هدف از درس برنامه ریزی فراهم ساختن آشنایی دانش آموزان با مهارت های زندگی ( تصمیم گیری ، حل مسأله ، مهارت های مقابله ای ، مهارت های اجتماعی ) و شناخت خود برنامه ریزی تحصیلی و شغلی می باشد. همچنين نیاز دانش آموزان و شرایط جامعه، ضرورت و اهمیت درس را نشان می دهد . چگونگی ارائه درس ، شیوه های ارزیابی ، ارزیابی ، ابزارها و امکانات محتوای درس در بعضی فصول، دستیابی به هدف های بالا را عملاً با مشکل روبرو کرده است .
          از آنجائیکه مشکلات و مسائل هر کتاب، در هنگام كاربرد آن مشخص می شود، در این گزارش مسائل و مشکلات درس را که از نظرسنجی مشاوران و مدرسان درس برنامه ریزی به دست آمده مطرح می نمائیم .

روش های تدریس با توجه به مطالب و محتوای فصول می تواند متفاوت باشد. تمرینهای بعضی از فصول را مي توان به صورت بارش فکری و پرسش و پاسخ حل نمود. بعضی از فصول نیاز به توضیح مشاور، يا کنفرانس به صورت سخنرانی دارد.
از آنجا که دانش آموزان به مسائل هنری علاقمند هستند، می توان موضوعات مختلف کتاب را به صورت نمايش در کلاس مطرح کرد تا انگیزه بیشتری جهت ارائه راهکارهای مختلف حل مشکل مطرح شود. همچنين میتوان نقش مشاغل گوناگون را به صورت نمايشي اجرا کرد، تا دانش آموزان با تعداد بیشتری از مشاغل آشنا شوند.
كلاس به صورت فعالیت گروهی اداره شود.
دانلود فایل


پاورپوینت نقد و بررسي درس برنامه ريزي تحصيلي ، شغلي

نقد و بررسي درس برنامه ريزي تحصيلي , شغلي, دانلود پاورپوینت نقد و بررسي درس برنامه ريزي تحصيلي , شغلي, پاورپوینت در مورد نقد و بررسي درس برنامه ريزي تحصيلي , شغلي, تحقیق نقد و بررسي درس برنامه ريزي تحصيلي , شغلي, پاورپوینت درباره نقد و بررسي درس برنا,,,

سایر

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید