پاورپوینت طرح 5 معماری (مجتمع مسكوني)

پاورپوینت طرح 5 معماری (مجتمع مسكوني)

پاورپوینت-طرح-5-معماری-(مجتمع-مسكوني)

دانلود پاورپوینت با موضوع طرح 5 معماری (مجتمع مسكوني)،
در قالب ppt و در 83 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
مجموعه مسکونی زیتون از شمال به خیابان رزمندگان واز شرق وجنوب به دو خیابان ده متری فرعی محدود شده است.این مجموعه از پنج حیاط تشکیل شده است . مجتمع دارای18بلوک4 طبقه و16 بلوک 3 طبقه و 8برج 9 طبقه  می باشد. پارکینگ به زیرزمین انتقال یافته است. عمارت ورودی در طبقه همکف دارای تعدادی فروشگاه است که نیاز مجموعه را تامین می کند.در طبقه زیر این عمارت یک سالن سینما واجتماعات ویک سالن ورزشی سرپوشیده در نظر گرفته شده ودر طبقات بالای همکف آپارتمان های مسکونی واقع است.تقریبا 25%آپارتمانها یک خوابه 25%سه خوابه و50% دو خوابه اند که 30%آپارتمانها برای ناتوانهای جسمی طراحی شده است.مجموعه براساس استانداردهای مقاوم سازی در برابر زلزله محاسبه ،طراحی وساخته شده است وبه سیستم اعلام حریق مجهز است.
با طراحی بلوکهای 9طبقه در فواصل معین علاوه بر ایجاد سایه روشنها نشانه هایی برای تشخیص بهتر فضا هاوعدم یکنواختی در حجم شده است.
کلیه احجام به شکل مکعب ومکعب مستطیل طراحی شده اند به جز در قسمت ورودی که از فرم منحنی استفاده شده است ودر واقع طراح با متمایز کردن حجم ورودی تاکید بصری در این قسمت را موجب میشود. از طرفی فرمهای مکعب ومکعب مستطیل دارای خوانایی میباشند وطراحی کردن در این فرمها امکان استفاده از حداکثر فضا را بوجود می آورد.
دانلود فایل


پاورپوینت طرح 5 معماری (مجتمع مسكوني)

طرح 5 معماری (مجتمع مسكوني), دانلود پاورپوینت طرح 5 معماری (مجتمع مسكوني), پاورپوینت در مورد طرح 5 معماری (مجتمع مسكوني), تحقیق طرح 5 معماری (مجتمع مسكوني), پاورپوینت درباره طرح 5 معماری (مجتمع مسكوني), پاورپوینت راجع به طرح 5 معماری (مجتمع مسكوني), ,,,

مهندسی معماری

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید