تحقیق تحلیل جمع‌بندی و نتیجه‌گیری از کتاب قورباغه را قورت بده

تحقیق تحلیل جمع‌بندی و نتیجه‌گیری از کتاب قورباغه را قورت بده

تحقیق-تحلیل-جمع‌بندی-و-نتیجه‌گیری-از-کتاب-قورباغه-را-قورت-بده

دانلود تحقیق با موضوع جمع‌بندی و نتیجه‌گیری از کتاب قورباغه را قورت بده،
در قالب word و در 40 صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:
رمز خوشبختی، رضایت، موفقیت بزرگ، احساس خوب، قدرت فردی و کارایی این است که عادت کنید هر روز اولین کاری که انجام می‌دهید خوردن قورباغه خودتان باشد.
خوشبختانه می‌توانید از طریق تمرین این مهارت را یاد بگیرید و هنگامی که توانستید قبل از هر کاری عادت شروع مهم‌ترین کار را در خود به وجود آورید، موفقیت شما حتمی خواهد بود.
در اینجا خلاصه‌ای از بیست و یک روش فوق‌العاده برای غلبه بر تنبلی و انجام کار بیشتر در زمان کمتر را که چکیده فصل‌های کتاب است میخوانید. این اصول و قواعد را مدام مرور کنید تا عمیقاً در ذهن و عمل‌تان ریشه بدواند و در نتیجه موفقیت آینده‌تان تضمین شود:
سفره را بچینید
دقیقاً تصمیم بگیرید که چه میخواهید. روشن بودن در این مورد یک شرط اساسی است. پیش از شروع کار، هدف‌ها و تصمیم‌هایتان را بنویسید.
برای هر روز از قبل برنامه‌ریزی کنید
برنامه‌هایتان را روی کاغذ بیاورید. به ازای هر دقیقه‌ای که صرف برنامه‌ریزی می‌کنید، به هنگام اجرای آن پنج یا شش دقیقه در وقت خود صرفه‌جویی خواهید کرد....
دانلود فایل


تحقیق تحلیل جمع‌بندی و نتیجه‌گیری از کتاب قورباغه را قورت بده

کتاب قورباغه را قورت بده, تحقیق کتاب قورباغه را قورت بده, دانلود تحقیق در مورد کتاب قورباغه را قورت بده, دانلود تحقیق کتاب قورباغه را قورت بده, تحقیق در موردکتاب قورباغه را قورت بده, پاورپوینت کتاب قورباغه را قورت بده, دانلود مقاله کتاب قورباغه,,,

سایر گرایش های مدیریت

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید