پاورپوینت فصل دوازدهم هیلکارد (تفاوت های فردی)

پاورپوینت فصل دوازدهم هیلکارد (تفاوت های فردی)

پاورپوینت-فصل-دوازدهم-هیلکارد-(تفاوت-های-فردی)

دانلود پاورپوینت با موضوع فصل دوازدهم هیلکارد (تفاوت های فردی)،
در قالب ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
وراثت پذیری : به طور کلی در مورد هر ویژگی هر درصدی از پراکنش ویژگی که مسبب آن تفاوت‌های به راستی افراد در جمعیت معینی است به عنوان درجه وراثت پذیری آن ویژگی به شمار می رود هر اندازه تفاوت های فردی در یک ویژگی ناشی از تفاوت های وراثتی باشد وراثت پذیری آن ویژگی از ۱۰۰ درصد می رسد .
کژ فهمی وراثت پذیری: بحث و جدل مردم بر سر موضوع تربیت طبیعت حاکی از کژ فهمی های بسیار فراوان در زمینه مفهوم وراثت پذیری است.
بنابراین لازم است نکات زیر تصریح شود
وراثت پذیری مفهومی مرتبط با جمعیت و جامعه است نه افراد منفرد : میزان وراثت پذیری هر  ویژگی و صفت به تفاوت های افراد جمعیت و جامعه اشاره دارد نه به درصد های ویژگی موجود در شخص .
 میزان وراثت پذیری هر ویژگی عدد واحد و ثابتی نیست : وراثت پذیری به چگونگی ویژگی معین در جمعیت معین و در زمان معین اشاره دارد هرگاه به هر علتی ویژگی معینی در جمعیت تغییر پیدا کند وراثت پذیری آن ویژگی نیز تغییر می یابد.
وراثت پذیری توجیه یا تبیینی درباره خاستگاه تفاوت میانگین گروه ها به دست نمی دهد .  
وراثت پذیری هیچ توجیهی از تاثیرات ناشی از تغییرات محیطی بر متوسط ویژگی به دست نمی دهد : ادعای نادرست دیگر درباره وراثت پذیری این است که ویژگی های بسیار وراست پذیر را تغییر محیط نمی تواند تغییر دهد .
تعامل شخصیت با محیط : همبستگی سنخ ارثی با محیط؛ تاثیرات محیطی ژنی در شکل بخشیدن به شخصیت آدمی از بدو تولد وجود دارد . پدر و مادر هم ژن های خود را به فرزندانشان می دهند هم محیط خانه را و این دو تا به ژن های خود آنان است در نتیجه بین ویژگی های ارثی کودک و محیطی که در آن بزرگ می شود همبستگی درون ساختی وجود دارد.
ممکن است بعضی خانواده ها امدن محیطی را تدارک کنند که واژن کودک همبستگی ندارد.
سنخ ارثی هرکسی علاوه بر اینکه با محیط او هم بستگی دارد به آن شکل هم می دهد.
 محیط ازطریق سه دسته تعامل از شخصیت تبعیت می کند : واکنشی فراخوانی و پیش گستر
دانلود فایل


پاورپوینت فصل دوازدهم هیلکارد (تفاوت های فردی)

روانشناسی , علوم تربیتی , فصل دوازدهم هیلکارد (تفاوت های فردی), دانلود پاورپوینت فصل دوازدهم هیلکارد (تفاوت های فردی), پاورپوینت در مورد فصل دوازدهم هیلکارد (تفاوت های فردی), تحقیق فصل دوازدهم هیلکارد (تفاوت های فردی), پاورپوینت درباره فصل دوازدهم هی,,,

روان شناسی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
روانشناسی و علوم تربیتی
روانشناسی و علوم تربیتی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید