پاورپوینت مهندسی رودخانه

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پاورپوینت مهندسی رودخانه

پاورپوینت مهندسی رودخانه

پاورپوینت-مهندسی-رودخانه

دانلود پاورپوینت با موضوع مهندسی رودخانه،
در قالب ppt و در 65 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


فهرست مطالب:
نرم افزارهای تخصصی
مهندسی رودخانه
مورفولوژي رودخانه ها
تقسيم بندي رودخانه ها
1- از نظر سن زمين شناسي
2- از نظر آزادي تنظيم بستر
3- از نظر شكل ظاهري
4- تقسيم بندي رودخانه ها از نظر هيدروليكي
5- تقسيم بندي رودخانه ها از نظر پايداري
انواع تغييرات رودخانه اي
1- جابجائي و پيشروي به سمت پايين دست
2- پيشروي به سمت پايين دست همراه با ميانبري در رودخانه
3- تغييرات نامنظم جانبي
4- تغيير پروفيل طولي بستر
5- تغيير در مسير رودخانه
6- تغيير در فرم يا پلان رودخانه
دبی
مسائل مطرح در مهندسی رودخانه
مدلسازی و معادلات

بخشی از متن پاورپوینت:
مهندسی رودخانه
مهندسی رودخانه شامل تمام مراحل برنامه ریزی، طراحی، و اجرا و بهره برداری از عملیات مختلفی است که به منظور بهبود وضعیت رودخانه در جهت استفاده بهتر از آن اعمال می گردد.
با عمران یک منطقه، تاسیساتی نظیر شبکه آبیاری و زهکشی، سیستم های تولید و انتقال نیرو، راهها، مناطق مسکونی، کارخانه ها و.... احداث خواهد شد این تاسیسات بعلت نیاز مبرم آنها به آب غالباً در مجاورت رودخانه ها ساخته شده و لذا همواره در معرض پیشروی ساحل رودخانه و خطر تخریب قرار دارند. محافظت از این سرمایه ها با صرفه هزینه های اقتصادی متناسب، به توسعه دانش و تکنولوژی مهندسی رودخانه منجر گردیده است.
در کشورهای توسعه یافته مطالعات در این زمینه سابقه ای بیش از شصت سال نداشته و کلاً این قسمت از مطالعات مهندسی آب در دنیا جدیدتر و ناشناخته تر از سایر قسمتها می باشد. مهندسی رودخانه در ایران نیز سابقه چندانی ندارد و بغیر از راه حلهای موضعی و بعضاً موقتی، مطالعات سیستماتیک و اساسی کمتر انجام شده است.
مورفولوژي رودخانه ها:
مورفولوژي رودخانه علم شناخت سيستم رودخانه از نظر شكل و فرم كلي، ابعاد و ويژگي هاي هندسه- هيدروليكي، جهت و نيمرخ طولي بستر و نيز روند و مكانيزم تغييرات آن مي باشد.
 بررسي مورفولوژي براي درك شرايط فعلي و پتانسيل تغييرات احتمالي رودخانه در آينده ضرورت دارد و شايد تنها از اين طريق است كه مي توان رفتار طبيعي رودخانه رانسبت به تغييرات طبيعي و يا اقدامات ناشي از اجراي طرحهاي مختلف مهندسي رودخانه پيش بيني نمود.
لين براساس تجربيات خود و ديگران، عوامل مؤثر در تغييرات مورفولوژي رودخانه را بده جريان، بار رسوبي، شيب طولي، وضعيت و شرايط زمين شناسي بستر ( كانال آبراهه )، مقاومت جداره ديوار و كف بستر در مقابل جريان، پوشش گياهي و عوامل انساني مانند اقدامات و سازه هاي دست ساخت مي داند
دانلود فایل


download

مهندسی رودخانه, دانلود پاورپوینت مهندسی رودخانه, پاورپوینت در مورد مهندسی رودخانه, تحقیق مهندسی رودخانه, پاورپوینت درباره مهندسی رودخانه, پاورپوینت راجع به مهندسی رودخانه, پاورپوینت آماده مهندسی رودخانه, تحقیق در مورد مهندسی رودخانه, ppt , pdf , تحقی,,,

سایر

رودخانه

سایر رشته های فنی مهندسی

تحقیق مدیریت کیفیت

سایر گرایش های مدیریت

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper