پاورپوینت شستشوی شيميايی ديگهای بخار و مبدلهای حرارتی

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

پاورپوینت شستشوی شيميايی ديگهای بخار و مبدلهای حرارتی

پاورپوینت شستشوی شيميايی ديگهای بخار و مبدلهای حرارتی

پاورپوینت-شستشوی-شيميايی-ديگهای-بخار-و-مبدلهای-حرارتی

دانلود پاورپوینت با موضوع شستشوی شيميايی ديگهای بخار و مبدلهای حرارتی،
در قالب ppt و در 73 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
مرحله شفاف سازی
اين مرحله توسط مخزن شفاف کننده انجام می شود که با استفاده از مواد لخته کننده مانند نمکهای آلومينيم آهن و مواد تنظيم کننده pH  مانند آهک ذرات را منعقد کرده و pH آب را تنظيم می کنند.
مرحله ته نشين سازی
اين مرحله توسط تانک ته نشينی انجام می شود که با اسپری کردن آب و همچنين مخلوط کردن آب با مواد شيميايی مناسب، آب نرم گشته و بيشتر سيليکات و قسمتي از اکسيژن و دي اکسيد کربن آب از آن جدا می شود و قليائيت آب نيز تنظيم می گردد.
مرحله هوازدايی
اين مرحله به کمکDeaerator  انجام می شود. با توجه به اهميت خوردگی در ديگ بخار حتماً آب تصفيه شده هوازدائی می شود و اکسيژن و دي اکسيد کربن موجود در آب را جدا می کنند.
انعقاد به وسيله مواد شيميايی
هيدروکسيد آلومينيوم رسوبات کربنات کلسيم، هيدروکسيد منيزيم، گل و لای و ديگر ذرات معلق را همانند مواد آلی کلوئيدی منعقد می کند و باعث ايجاد جريانی با کدورت پائين می شود. با اين عمل ميزان کل مواد جامد حل شده و سختی کل نيز کاهش می يابد.
در صورت استفاده از نمکهای آلومينيوم يا نمکهای آهن (III) به عنوان منعقد کننده، کدورت جريان خروجی، به وسيله کمک منعقد کننده های معدنی که حاوی يک پليمر غير يونی می باشند کاهش می يابد.
پليمرهای کاتيونی که دارای بار الکتريکی بالائی هستند، بعد از خنثی نمودن بار منفی ذرات کلوئيدی، سبب انعقاد می شوند. پليمرهای آنيونی برای فرايندهايی مناسب می باشند که در آن محلولهايی شامل ذرات باردار مثبت مثل نرم کننده های آهک-سودا توليد می گردد.

دانلود فایل


download

شستشوی شيميايی ديگهای بخار و مبدلهای حرارتی, دانلود پاورپوینت شستشوی شيميايی ديگهای بخار و مبدلهای حرارتی, پاورپوینت در مورد شستشوی شيميايی ديگهای بخار و مبدلهای حرارتی, تحقیق شستشوی شيميايی ديگهای بخار و مبدلهای حرارتیپاورپوینت درباره شستشوی شيميايی,,,

سایر

عملیات حرارتی

سایر رشته های فنی مهندسی

تحقیق مدیریت کیفیت

سایر گرایش های مدیریت

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper