پرسشنامه قدرت ارتباطات

پرسشنامه قدرت ارتباطات

پرسشنامه-قدرت-ارتباطات

دانلود پرسشنامه قدرت ارتباطات،
در قالب word و در 2 صفحه، قابل ویرایش.
تعداد سوالات پرسشنامه : 20

قسمتی از توضیحات این پرسشنامه :
هدف: ارزیابی وضعیت روابط اجتماعی افراد
تفسیر آزمون
اگر امتیازتان ۱۰۰-۸۶ است (سطح ۶): شما مهارت های زیادی برای برقراری ارتباط دارید. آدم خوش بیانی هستید که با دیگران خیلی خوب همکاری می کنید. شخص نافذی هستید و مایلید دیگران را برای انجام کارها متقاعد کنید. خون گرم هستید و به سرعت با دیگران همدردی می کنید. ذهنی باز دارید و به راحتی دستپاچه نمی شوید. درواقع ممکن است دیگران اعتمادبه نفس شما را خودپسندی یا خونسردی بیش ازحد تعبیر کنند.
اگر امتیازتان ۸۵-۶۸ است (سطح ۵): شخص قاطع و خودداری هستید اما از کمک به دیگران لذت می برید. شما فرد مطمئن، قابل اعتماد و دلسوزی هستید و شخصیتی دوست داشتنی دارید. اگرچه به اندازه افراد سطح ۶، پرشور به نظر نمی رسید اما مقاوم هستید و می توان به شما اعتماد کرد. کمی ترس و دودلی درباره خود دارید که باعث می شود جدا از دیگران به نظر برسید و این ترس، نفوذتان را از شما می گیرد. پس لازم است که با خود کمی عادلانه تر رفتار کنید.
اگر امتیازتان ۶۷ ۴۸ است (سطح ۴): روابط عمومی تان بالاست و با دیگران خوب کنار می آیید اما لازم است بعضی از باورهای محدود خود را عوض کنید و شروع کنید به زندگی. در اهداف و عقایدتان دچار آشفتگی هستید زیرا نیاز دارید از ترس درباره زندگی و دیگران خلاص و برای مردم بیشتر ارزش قائل شوید. فرصت های زیادی را به علت نگرانی های بی موردی که شما را نسبت به دیگران شکاک و عیب جو می کند، از دست داده اید. مردم همانطور با شما رفتار می کنند که خود شما با خودتان. پس از همین حالا برای خود ارزش قائل شوید و اعتمادبه نفس بیشتری داشته باشید تا شاهد تغییر در عکس العمل دیگران و موفقیت خود باشید.

تعدادی از سوالات این پرسشنامه :
1    درباره افراد و موقعیت های مختلف به افکار منفی روی می آورم.
2    در برقراری هر ارتباطی از دیگران انتظار دارم پیشقدم شوند.
3    ترجیح می دهم افکارم را برای خودم نگه دارم و آنها را بروز ندهم.
4    اعتمادبه نفس ندارم و از خود بیزارم.
5    مدام درباره خودم و دیگران، منفی بافی می کنم.

دانلود فایل


پرسشنامه قدرت ارتباطات

دانلود پرسشنامه قدرت ارتباطات, پرسشنامه آماده قدرت ارتباطات, پرسشنامه در مورد قدرت ارتباطات, سوالات پرسشنامه قدرت ارتباطات, طراحی پرسشنامه قدرت ارتباطات, تحلیل و تفسیر پرسشنامه قدرت ارتباطات, فرمتword پرسشنامه قدرت ارتباطات, روایی , پایایی , روانشنا,,,

پرسش نامه

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
آئین نامه و استاندارد
طراحی وب و برنامه نویسی وب
برنامه نویسی ، سورس ، پروژه
فیلم نامه نویسی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید