پاورپوینت ارزشيابي و كنترل

پاورپوینت ارزشيابي و كنترل

پاورپوینت-ارزشيابي-و-كنترل

دانلود پاورپوینت با موضوع ارزشيابي و كنترل،
در قالب ppt و در 45 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
پایش و  ارزیابی و کنترل برنامه
پایش ( Monitoring)چیست ؟ پایش ،نظارت و سنجش و ثبت نحوه اجرای فعالیت ها به منظور کنترل برنامه است .
پایش عبارت است  از سنجش درجه انطباق فعالیتها با استانداردهای برنامه در حین اجرا
ارزیابی ( Assessment) :  عبارت است از سنجش عملکرد فرایند . در ارزیابی برخلاف ارزشیابی عنصر قضاوت وجود ندارد. یک خط بازگشتی است از انتهابه ابتدای فرایندا = بازبینی تمام عوامل (نقاط ضعف ،قوت ،تهدیدها،فرصت ها ) در ارزیابی با  نگرش تحلیلی  سیر تکاملی را می بینیم .
تفاوت پایش ،ارزیابی و ارزشیابی
ارزشیابی ( Evaluation) : ارزشیابی درجه مطلوب بودن یا میزان دستیابی به اهداف و کیفیت نتایج حاصله را اندازه می گیرد .  ارزشیابی یک نقطه است و می تواند در هر کجای فرایند انجام گیرد . ارزشیابی دانشجو در کلاس ،ارزشیابی مدرک تحصیلی (تایید یا رد )
اگر کل وضعیت تحصیلی دانشجو بررسی شود ارزیابی است نه ارزشیابی
پایش و  ارزیابی و کنترل برنامه (ادامه )
تحلیل :(َAnlaysis) : عبارتست از تعیین نقاط مداخله
کنترل چیست ؟ مجموع عملیات پایش ،ارزیابی و ارزشیابی را کنترل می گویند .کنترل فرایند اطمینان از اجرای برنامه ها و اصلاح انحرافات ،به منظور دست یابی به اهداف معین است به عبارت دیگر پس ازکنترل  باید اصلاحات مورد نیاز در راستای اهداف انجام گیرد .
چه کسی پایش و کنترل می کند ؟ پایش توسط مجری یا مجریان طرح انجام می شود ودر مواردی که طرح وسیع است با تقسیم کار توسط گروهها و متخصصینی از همکاران انجام می گیرد .
دانلود فایل


پاورپوینت ارزشيابي و كنترل

ارزشيابي و كنترل, دانلود پاورپوینت ارزشيابي و كنترل, پاورپوینت در مورد ارزشيابي و كنترل, تحقیق ارزشيابي و كنترل, پاورپوینت درباره ارزشيابي و كنترل, پاورپوینت راجع به ارزشيابي و كنترل, پاورپوینت آماده ارزشيابي و كنترل, تحقیق در مورد ارزشيابي و كنترل, ,,,

سایر

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید