پاورپوینت نقش بازیگران نو ظهور در توسعه بین المللی صنعت بیمه به همراه ترجمه

پاورپوینت نقش بازیگران نو ظهور در توسعه بین المللی صنعت بیمه به همراه ترجمه

پاورپوینت-نقش-بازیگران-نو-ظهور-در-توسعه-بین-المللی-صنعت-بیمه-به-همراه-ترجمه

دانلود پاورپوینت با موضوع نقش بازیگران نو ظهور در توسعه بین المللی صنعت بیمه به همراه ترجمه،
در قالب ppt و در 17 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:


فهرست:
پتانسیل صنعت بیمه و لزوم تحول دیجیتال
بازیگران نوظهور و تقسیم بندی آن ها
نقش بازیگران نوظهور در بیمه های اتکایی

بخشی از متن پاورپوینت:
تقسیم بندی بازیگران نوظهور
Segmentation of emerging actors
هر کدام از شرکت های تازه وارد به بازار بیمه مستقیم، اتکایی، کارگزاران آنلاین و ... دارای مجوز از نهاد ناظر با تمرکز بر یکی از تقسیم بندی های روبرو می توانند خود را در قالب یکی از بازیگران نوظهور معرفی نمایند.
Each of the companies entering the direct insurance market, reinsurance, online brokers, etc., licensed by the regulator, focusing on one of the divisions, can introduce themselves as one of the emerging actors.
نقش بازیگران نوظهور در بخش بیمه های اتکایی The role of emerging actors in the reinsurance sector
1- Insurtech
1-2- Distributers یا توزیع کنندگانی مانند وب سایت ها ممکن است در آینده نزدیک وارد بازار بیمه اتکایی شده و امکان مقایسه نرخ و شرایط ارائه شده توسط بیمه گران اتکایی در خصوص قراردادهای اتکایی را برای بیمه گران مستقیم فراهم آورند.
2. Distributers or distributors such as websites may enter the reinsurance market in the near future and allow direct insurers to compare rates and conditions offered by reinsurers regarding reinsurance contracts.

دانلود فایل


پاورپوینت نقش بازیگران نو ظهور در توسعه بین المللی صنعت بیمه به همراه ترجمه

نقش بازیگران نو ظهور در توسعه بین المللی صنعت بیمه به همراه ترجمه, دانلود پاورپوینت نقش بازیگران نو ظهور در توسعه بین المللی صنعت بیمه به همراه ترجمه, پاورپوینت در مورد نقش بازیگران نو ظهور در توسعه بین المللی صنعت بیمه به همراه ترجمه, تحقیق نقش بازی,,,

عمومی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
نظریه های عمومی مدیریت
عمومی و آزاد
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید