پاورپوینت طراحی معماری 3 ضوابط طراحی مرکز فرهنگی(سالن نمایش)

پاورپوینت طراحی معماری 3 ضوابط طراحی مرکز فرهنگی(سالن نمایش)

پاورپوینت-طراحی-معماری-3-ضوابط-طراحی-مرکز-فرهنگی(سالن-نمایش)

دانلود پاورپوینت با موضوع طراحی معماری 3 ضوابط طراحی مرکز فرهنگی(سالن نمایش)،
در قالب ppt و در 28 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
کلیاتی در مورد سالن نمایش
چون بنیان تئاتر بر آگاهی دو سویه بازیگران و تماشاگران از وجود یکدیگر است، باید از جهان اطرافش متمایز باشد همانگونه که نمایش و واقعیت باهم تباین دارند. آشکارترین نشانه تئاتر همانا صحنه است که معماری آن در طول تاریخ دستخوش دگرگونی های فراوان گشته، اما همیشه مکانی کاملا مشخص و متمایز  از محیط پیرامون بوده است.
فضاهای اجرای نمایش در شهر غالبا جزو نقاط عطف شهری به شمار می روند.
گنجایش و دسترسی مجموعه
دسترسی:
در حالت ایده آل بهتر است امکان دسترسی به تالار از ضلع های مختلف امکان پذیر باشد ولی تعریف یک دسترسی اصلی و قابل شناسایی اهمیت بالاتری دارد. امکان دسترسی سواره و پیاده افراد مسن و معلولین اهمیت ویژه ای دارد و باید به وسیله راه پله هایی با شیب کم، نصب نرده ها، فاصله حداقل ورودی مجموعه و خروجی پارکینگ ها تا ورودی تالار، این امر در طراحی لحاظ شود.
گنجایش:
گنجایش یک تالار با میزان استقبال شنوندگان طراحی می شود. ظرفیت تالار ها باید در حد تعادل کمترین و بیشترین تعداد مراجعین باشد، زیرا در صورت خالی ماندن صندلی ها به لحاظ برهم خوردن شرایط آکوستیکی و متزلزل گشتن اقتصادی شرایط نامناسبی ایجاد می شود.

دانلود فایل


پاورپوینت طراحی معماری 3 ضوابط طراحی مرکز فرهنگی(سالن نمایش)

طراحی معماری 3 ضوابط طراحی مرکز فرهنگی(سالن نمایش), دانلود پاورپوینت طراحی معماری 3 ضوابط طراحی مرکز فرهنگی(سالن نمایش), پاورپوینت در مورد طراحی معماری 3 ضوابط طراحی مرکز فرهنگی(سالن نمایش), تحقیق طراحی معماری 3 ضوابط طراحی مرکز فرهنگی(سالن نمایش), پ,,,

سایر

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید