پاورپوینت تبديلات

پاورپوینت تبديلات

پاورپوینت-تبديلات

دانلود پاورپوینت با موضوع تبديلات،
در قالب ppt و در 90 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

فهرست:
مقدمه
ضرب بردارها
دستگاه‌هاي مختصات
دوران‌ها
مختصات همگن
دوران‌ها و انتقال‌ها
تبديلات تركيبي همگن
تبديل پيچش

بخشی از متن پاورپوینت:
مقدمه
جوينت‌ها بطور کلي به دو دسته‌ تقسيم مي‌شوند.
الف) جوينتهاي دوراني: كه حول يک محور حرکت دوراني دارند.
ب) جوينتهاي خطي: كه در راستاي يک محور حرکت لغزشي دارند. 
هدف اصلي، کنترل موقعيت و جهت ابزار روبات، در يك فضاي سه‌بعدي است و بايد بتوان روبات را به نحوي برنامه‌ريزي کرد که ابزار روبات، درمسير مشخصي، با زمان‌بندي مطلوب حرکت کند و اهداف ما را محقق سازد. براي برنامه ريزي حرکت ابزار روبات، ابتدا بايد يك مدل رياضي مناسب جهت بيان ارتباط بين متغيرهاي جوينت و متغيرهاي موقعيت و جهت ابزار پيدا شود. اين ارتباط توسط سينماتيک مستقيم روبات که بصورت زير تعريف مي‌شود، حاصل مي‌شود.
مسئلة سينماتيک مستقيم: اين مسئله عبارتست از پيدا کردن موقعيت و جهت ابزار روبات نسبت به دستگاه مختصات متصل به پايه روبات وقتي كه متغيرهاي جوينت مشخص مي‌باشند.
ارائة يك روش مناسب و خلاصه شده‌ جهت حل مسئلة سينماتيک مستقيم لازم مي‌دارد تا در ابتدا مرور مختصري بر خواص فضاي برداري انجام گيرد. 

دانلود فایل


پاورپوینت تبديلات

تبديلات, دانلود پاورپوینت تبديلات, پاورپوینت در مورد تبديلات, تحقیق تبديلات, پاورپوینت درباره تبديلات, پاورپوینت راجع به تبديلات, پاورپوینت آماده تبديلات, تحقیق در مورد تبديلات, ppt , pdf , تحقیق با موضوع تبديلات, دانلود تحقیق تبديلات

سایر

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
هایسنس HISENSE
سایر رشته های پزشکی
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید