پاورپوینت خلاصه کتاب مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولتها تالیف جمشید پژویان

پاورپوینت خلاصه کتاب مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولتها تالیف جمشید پژویان

پاورپوینت-خلاصه-کتاب-مالیه-عمومی-و-تعیین-خط-مشی-دولتها-تالیف-جمشید-پژویان

دانلود پاورپوینت با موضوع خلاصه کتاب مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولتها تالیف جمشید پژویان ،
در قالب ppt و در 270 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
طرح درس
در این درس، ضمن تبیین کلیه فصول کتاب مورد نظر، توضیحات لازم در خصوص هر مطلب ارائه شده است. بمنظور اثر بخشی بیشتر در تفهیم مطالب، از نمودارها و فرمولهای مرتبط استفاده شایسته به عمل آمده است. بعضا از ارائه برخی مطالب که در متن کتاب حاضر موجود نیست ولی در یادگیری مباحث موثر و کارساز میباشد، دریغ نشده است. ترتیب مطالب و مباحث ارائه شده دقیقا منطبق بر منبع درس میباشد. 
اهداف درس
آشنایی با مهمترین مفاهیم مالیه عمومی و سیاست مالی، روند تغییرات سهم دولت از درآمد ملی، عدم کارایی مکانیزم بازار، توزیع درآمد توسط دولت، مالیات و انواع و اثرات آن، سوبسید و انواع و اثرات آن، بودجه و ... و بررسی ابعاد و جوانب گوناگون مسائل مطروحه فوق در زمره مهمترین اهداف این درس میباشند.
جایگاه درس:
سومین درس در سلسله دروس اقتصادی رشته حسابداری، درس مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولتها میباشد. اهمیت این درس از این جهت است که دانشجو را با امور مالی دولتها، ابزارهای تامین مالی و اثرات سیاستهای مختلف مالی در شرایط مختلف اقتصادی آشنا مینماید. مباحث این درس عمدتا جنبه کاربردی و عملیاتی داشته و دانشجو را قادر مینماید تا به تجزیه و تحلیل مسائل اقتصادی موجود کشور بپردازد.
دانلود فایل


پاورپوینت خلاصه کتاب مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولتها تالیف جمشید پژویان

دانشگاه پیام نور خلاصه کتاب مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولتها تالیف جمشید پژویان, دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولتها تالیف جمشید پژویان, پاورپوینت در مورد خلاصه کتاب مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولتها تالیف جمشید پژویان, تحق,,,

سایر

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید