پاورپوینت نمایه و نمایه سازی

پاورپوینت نمایه و نمایه سازی

پاورپوینت-نمایه-و-نمایه-سازی

دانلود پاورپوینت با موضوع نمایه و نمایه سازی،
در قالب ppt و در 61 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

نمایه چیست؟
تعریف نمایه
نیاز به نمایه ها
اهداف نمایه سازی
تاریخچه نمایه سازی
نمایه سازان
انواع نمایه
نمایه کتاب
نمایه مدارک غیر کتابی
زبان های نمایه سازی
آشنایی با اصطلاح نامه ها
کار عملی
چکیده
انواع چکیده
اصول چکیده نویسی و کار عملی


قسمتی از متن پاورپوینت:
طبق استاندارد نمايه سازي بريتانيا، نمايه سياهه نظام يافته مدخل هايي است كه به منظور كمك به استفاده كنندگان در جايابي اطلاعات يك مدرك ساخته مي شود.

انجمن نمايه سازان آمريكا:
نمايه عبارت است از يك رشته محل هاي دست يابي سازمان يافته كه استفاده كننده را از اطلاعات معلوم به اطلاعات اضافي ناشناخته ، راهنمايي مي كند.
نمايه راهنماي نظام يافته محتواي مجموعه اي از آثار نظير مقاله هاي يك يا چند مجله است ...


توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع 'نمایه و نمایه سازی' می باشد که در حجم 61 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت گردیده است و قالب آن را نیز به دلخواه می توان تغییر داد.
دانلود فایل


پاورپوینت نمایه و نمایه سازی

پاورپوینت نمایه و نمایه سازی,نمایه و نمایه سازی,تحقیق نمایه و نمایه سازی,مقاله نمایه و نمایه سازی,نمایه چیست, تعریف نمایه , نیاز به نمایه ها ,اهداف نمایه سازی ,تاریخچه نمایه سازی ,نمایه سازان ,انواع نمایه,نمایه کتاب ,نمایه مدارک غیرکتابی

علوم کتاب داری

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
روانشناسی و علوم تربیتی
کتب علوم جفر و رمل
کتب علوم جفر و رمل
کتب علوم جفر و رمل
کتاب ، جزوه
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید