پاورپوینت محیط های پاسخده

پاورپوینت محیط های پاسخده

پاورپوینت-محیط-های-پاسخده

دانلود پاورپوینت با موضوع محیط های پاسخده،
در قالب ppt و در 59 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
نفوذ پذیری
دو جنبه کالبدی و بصری نفوذ پذیری به این بستگی دارند که شبکه فضاهای عمومی چگونه محیط را بلوک بندی می کند . بلوک ها حوزه هایی از اراضی هستند که کاملاً بوسیله معابر عمومی احاطه می گردند .
سه عامل هستند که موجبات کاهش میزان نفوذ پذیری فضای عمومی را فراهم می آورند:
1- بزرگ در نظر گرفتن مقیاس ساخت و ساز. 
2- به کارگیری یک نظام سلسه مراتبی 
در سازماندهی فضای عرصه ي طراحی .
3- جدایی سواره و پیاده.
همچنين در استفاده از نظام های شریانی  باید به شریانهایی که عرصه طراحی را به شهر همچون کل واحد  پیوند می زند و همچنین شریانهایی كه باعث پیوند با حوزه پیرامونی آن می شوند و اتصال به نظام خیابان های اصلی توجه شود . 
در طبقه بندی  خیابان ها مهندسین  ترافیک آنها را بر مبنای نقش رفت و آمدشان که خود برمبنای میزان و نوع حمل و نقل سنجیده می شوند طبقه بندی می کنند . 
دانلود فایل


پاورپوینت محیط های پاسخده

محیط های پاسخده, دانلود پاورپوینت محیط های پاسخده, پاورپوینت در مورد محیط های پاسخده, تحقیق محیط های پاسخده, پاورپوینت درباره محیط های پاسخده, پاورپوینت راجع به محیط های پاسخده, پاورپوینت آماده محیط های پاسخده, تحقیق در مورد محیط های پاسخده, ppt , pd,,,

سایر

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید