تحقیق كانون تربيت با كارايكشا شوروی

دینا فایل "|" جدیدترین فایل ها "|" تماس با ما

تحقیق كانون تربيت با كارايكشا شوروی

تحقیق كانون تربيت با كارايكشا شوروی

تحقیق-كانون-تربيت-با-كارايكشا-شوروی

دانلود تحقیق با موضوع كانون تربيت با كارايكشا شوروی،
در قالب word و در 13 صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:
حول قوانين و مقررات مربوط به اطفال بزهكار در كشور شوروي (روسيه سابق ) تقريبا\' نظير تحولات مربوط در كشورهاي مترقي جهان بوده و به طور كلي مجازات اطفال بزهكار در ادوار مختلف خفيف تر از كيفر بزرگسالان در قوانين پيش بيني مي شد. طبق قانون 1742 شكنجه بدني و شلاق زدن و مجازات اعدام در مورد اطفال كمتر از 17 سال ممنوع گرديد .
در سال 1765 كاترين دوم با صدور فرماني اطفال كمتر از10 سال تمام را غير مسئول اعلام و در صورت ارتكاب هر جرمي به ولي يا سرپرست و يا كارفرمايش سپرده مي شود و اطفال 10 تا 14 سال تمام را از مجازات با اعمال شاقه معاف نمود. تخفيف مجازات با اعمال شاقه در مورد اطفال بزهكار كمتر از 17 سال تمام در فرمان اجباري اعلام شد .
طبق قانون 1864 دادرسي اطفال بزهكار از 10 سال تمام تا 17 سال تمام به دادگاههاي بخش محول گرديد و نگهداري اطفال محكوم به حبس ، دارلتاديب پيش بيني شد. قانون مذكور عملا\' از 1909 اجرا گرديد .
طبق قانون 14 ژوئيه 1918 كه با اقتباس از قوانين دادرسي اطفال بزهكار در كشورهاي مترقي (آمريكا - انگلستان - فرانسه - بلژيك و غيره ) تدوين شده بود دادرسي اطفال بزهكار و در حالت خطرناك تا سن 14 سال تمام به كميسيون خاص اطفال محول گرديد و اطفال مذكور از مجازات معاف شدند .
در سال 1919 اطفال تا 14 سال تمام غير مسئول اعلام شدند.
در 30 آوريل 1921 اولين (كانون تربيت با كار ) در مسكو تاسيس شد در اولين قانون جزاي شوروي كه در سال 1922 به تصويب رسيد سن كبر كيفري از 17 سال تمام به 16 سال تمام تقليل يافت در صورت محكوميت ، دادرسان مخير بودند كه مجازات اطفال از 14 سال تا 16 سال تمام را تا يك دوم مجازات پيش بيني شده در قانون مذكور تخفيف دهند .
در سال 1929 كميته مركزي حزب كمونيست پيشنهاد نمود كه كميسيون خاصي مركب از نمايندگان : وزارت دادگستري - وزارت آموزش و پرورش - سنديكاي كارگران - يك نفر مددكار اجتماعي - يك نفر پزشك به جرائم ارتكابي اطفال تا 16 سال تمام رسيدگي نموده و روشهاي اصلاحي يا تربيتي يا درماني اتخاذ نمايد ...دانلود فایل


download

حقوق تطبیقی , تحقیق كانون تربيت با كارايكشا شوروي , کار تحقیقی كانون تربيت با كارايكشا شوروي , مقاله كانون تربيت با كارايكشا شوروي , پروژه كانون تربيت با كارايكشا شوروي , تحقیق در مورد كانون تربيت با كارايكشا شوروي , دانلود تحقیق كانون تربيت با,,,

حقوق

شيمي عمومي رشته تربيت بدني

سایر رشته های فنی مهندسی

سمينار درس تربيت بدني

سایر رشته های فنی مهندسی

سمينار در تربيت بدني

سایر رشته های فنی مهندسی

دسترسی سریع

دینا فایل

هدف ما در دینا فایل ارائه بهترین فایل ها در بستری امر و مطمئن برای کاربرانی که نیاز به فایل هایی ارزشمند دارند. جهت ارتباط با ما با ای دی تلگرامی زیر در ارتباط باشید @hi_helper