پاورپوینت آموزش مدیریت سودو زیان

پاورپوینت آموزش مدیریت سودو زیان

پاورپوینت-آموزش-مدیریت-سودو-زیان

دانلود پاورپوینت با موضوع آموزش مدیریت سودو زیان،
در قالب ppt و در 59 اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
مقدمه :
افزايش سودآوري يكي از اهداف هر مؤسسه مالي از جمله بانكها است. سودآوري بانكها تحت تأثير عوامل مختلف داخلي ( قابل كنترل مديريت بانك از جمله مديريت پرتفوي دارايي ها و بدهي‌ها، كفايت سرمايه و مديريت نقدينگي و هزينه ها) و نيز عوامل و شرايط اقتصادي حاكم بر اقتصاد كشور ( از جمله نرخ تورم، رشد اقتصادي، نرخ‌هاي سود و تسهيلات كه به صورت دستوري از طرف بانك مركزي اعلام مي‌گردد و... ) مي باشد. 
در اين ميان علاوه بر سياست‌هاي كلي مديريتي حاكم بر بانك،كارايي واحدهاي بانك در ايجاد درآمد و كنترل هزينه از عوامل مهم تعيين كننده سود/زيان مي‌باشد به عبارت دیگر  كنترل صحيح هزينه‌ها و افزايش كارايي عملياتي در جهت افزايش درآمد ، بهبود سودآوري واحدها و به تبع آن بانک را در پی خواهد داشت.
مدیریت سود به طور تلویحی مدیریت هزینه ها و درآمدها می باشد . با توجه به اینکه کسب و کار اصلی بانک جذب منابع مالی و تخصیص آن در قالب تسهیلات اعطایی می باشد عمده ترین هزینه های بانک هزینه جذب منابع و اصلی ترین درآمد بانک، درآمد حاصل از تسهیلات محسوب می گردد و نوع منابع جذب شده و نحوه تخصیص آن با استفاده از ابزارهای مالی در تعیین حاشیه سود بانک نقش مهمی ایفا می نماید. 
دانلود فایل


پاورپوینت آموزش مدیریت سودو زیان

آموزش مدیریت سودو زیاندانلود آموزش مدیریت سودو زیانپاورپوینت , پاورپوینت در آموزش مدیریت سودو زیان, آموزش مدیریت سودو زیان, پاورپوینت درباره آموزش مدیریت سودو زیانآموزش مدیریت سودو زیان, پاورپوینت راجع به آموزش مدیریت سودو زیان, پاورپوینت آماده آم,,,

سایر

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید