پاورپوینت مفهوم پایداری و اجزای اساسی آن

پاورپوینت مفهوم پایداری و اجزای اساسی آن

پاورپوینت-مفهوم-پایداری-و-اجزای-اساسی-آن

دانلود پاورپوینت با موضوع مفهوم پایداری و اجزای اساسی آن،
در قالب ppt و در 28  اسلاید، قابل ویرایش.


بخشی از متن پاورپوینت:
مفهوم پایداری و اجزای اساسی آن
تعریف پایداری: ظرفیت و توان سیستم طبیعی کره زمین، سیستم فرهنگی انسان و سیستم اقتصادی برای بقا و تطبیق با تغییرات زیست محیطی بصورت دائمی است. 
اجزای اساسی پایداری:
الف: سرمایه طبیعی شامل منابع طبیعی و خدمات طبیعت 
ب: سرمایه خورشیدی
توان بازتولید اکولوژیکی
حمایت از راه حلهای زیست محیطی
سرمایه طبیعی یا Natural Capital
تعریف: سرمایه طبیعی حیات را ممکن و حمایت میکند و اقتصاد را پشتیبانی مینماید و شامل منابع طبیعی و خدمات طبیعت میگردد.
 منابع طبیعی یا Natural Resources: شامل مواد و انرژی در طبیعت استکه برای زندگی لازم و حیاتی است. این منابع شامل منابع تجدید پذیر مانند هوا، آب، خاک و گیاهان و غیره و تجدید ناپذیر مانند نفت، زغال سنگ، فلزات و غیر فلزات میگردند.
خدمات طبیعت یا Natural Services: کارویژه های طبیعت از جمله شامل خالص سازی آب و هوا برای حمایت از زنجیره حیات و اقتصاد، خدمات اکوسیستمی بدون هزینه که منشا اصلی NS اند، چرخه تغذیه   Nutrient Cycling جهت چرخش مواد شمیمایی مورد نیاز انسان از طبیعت به ارگانیسم و سپس بازگشت به طبیعت میباشد.
دانلود فایل


پاورپوینت مفهوم پایداری و اجزای اساسی آن

مفهوم پایداری و اجزای اساسی آندانلود مفهوم پایداری و اجزای اساسی آنپاورپوینت , پاورپوینت در مفهوم پایداری و اجزای اساسی آن, مفهوم پایداری و اجزای اساسی آن, پاورپوینت درباره مفهوم پایداری و اجزای اساسی آنمفهوم پایداری و اجزای اساسی آن, پاورپوینت راجع,,,

سایر

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
سایر گرایش های مدیریت
سایر گرایش های مدیریت
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
مجموعه تصاویر شاتر استوک
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید