تحقیق معيارها و مشخصات فني مصرف انرژي الكتريكي وحرارتی و گروههای انرژی در فرآيند توليد سيمان

تحقیق معيارها و مشخصات فني مصرف انرژي الكتريكي وحرارتی و گروههای انرژی در فرآيند توليد سيمان

تحقیق-معيارها-و-مشخصات-فني-مصرف-انرژي-الكتريكي-وحرارتی-و-گروههای-انرژی-در-فرآيند-توليد-سيمان

دانلود تحقیق با موضوع معيارها و مشخصات فني مصرف انرژي الكتريكي وحرارتی و گروههای انرژی در فرآيند توليد سيمان ،
در قالب word و در 42 صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:
مقدمه
بهره برداري نامناسب از تجهيزات مصرف كننده انرژي الكتريكي و فسيلي در صنعت سيمان , عدم توجه و دقت كافي به استفاده بهينه از انرژي در اين صنعت , باعث افزايش مصرف انرژي ويژه الكتريكي و حرارتي در فرايند توليد سيمان در كشور شده است. از اينرو توجه به مديريت مصرف انرژي و بالا بردن بازده و بهره وري انرژي در اين دسته از صنايع به يك ضرورت تبديل شده است .
بر طبق ماده 121 قانون برنامه سوم توسعه اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي ، دولت موظف است به منظور اعمال صرفه جوئي ، منطقي كردن مصرف انرژي و حفاظت از محيط زيست نسبت به تهيه و تدوين معيارها و مشخصات فني مرتبط با مصرف انرژي در تجهيزات ،‌فرآيندها و سيستم هاي مصرف كننده انرژي ، اقدام نمايد ، به ترتيبي كه كليه مصرف كنندگان و وارد كنندگان اين تجهيزات ، فرآيندها و سيستم ها ملزم به رعايت اين مشخصات و معيارها باشند . معيارهاي مذكور توسط كميته اي متشكل از نمايندگان وزارت نفت نيرو ، وزارت نفت ، موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران ،‌سازمان حفاظت محيط زيست و وزارتخانه ذيربط تدوين مي شود .
همچنين بر اساس مصوبات شوراي عالي استاندارد پس از تصويب استانداردهاي مربوط در كميته مزبور ، اين استانداردها بر طبق آئين نامه اجرائي قانون فوق الذكر همانند استانداردهاي اجباري توسط موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران به اجرا در خواهد آمد . 

دانلود فایل


تحقیق معيارها و مشخصات فني مصرف انرژي الكتريكي وحرارتی و گروههای انرژی در فرآيند توليد سيمان

معيارها و مشخصات فني مصرف انرژي الكتريكي وحرارتی و گروههای انرژی در فرآيند توليد سيمان, دانلود تحقیق معيارها و مشخصات فني مصرف انرژي الكتريكي وحرارتی و گروههای انرژی در فرآيند توليد سيمان, تحقیق در مورد معيارها و مشخصات فني مصرف انرژي الكتريكي وحرارت,,,

مهندسی متالورژی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
مهندسی متالورژی
مهندسی متالورژی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید