تحقیق جهان اسرار آمیز فضا و دنیای ستارگان

تحقیق جهان اسرار آمیز فضا و دنیای ستارگان

تحقیق-جهان-اسرار-آمیز-فضا-و-دنیای-ستارگان

دانلود تحقیق با موضوع جهان اسرار آمیز فضا و دنیای ستارگان،
در قالب word و در 62 صفحه، قابل ویرایش.

فهرست:
مقدمه 
ایستادن روی زمین 
افق دور  
هوایی که تنفس می کنیم 
روز و شب
تغییر فصل ها
اعلام وقت 
طیف
قطب نما  
شکلهای گوناگون ماه 
خورشید و ماه ناپدید می شوند
ستارگان چشمک زن
نامگذاری ستارگان  
ستارگان متحرک  
مهمانان گذری  
کهکشان راه شیری
لکه های مرواریدگون   
فاصله ها در فضا   
واژه نامه  

بخشی از متن تحقیق:
مقدمه
آیا تاکنون به شگفتیهایی که در اعماق فضا نهفته است فکر کرده اید؟ 
این کتاب شما را به سفری در آسمان می برد که از زمین شروع شده و در 
در نهایت به منظومه شمسی و ستارگان ختم می شود. همه این چیزها را بدون آنکه نیازی به مسافرت در فضا داشته باشید، با مطالعه کردن این کتاب خواهید دانست. بدون اینکه متوجه باشید، هر روز با اصول متعدد علم نجوم سر و کار دارید. از هوایی که تنفس می کنید گرفته تا خورشیدی که باعث روشنایی روز می شود و جاذبه ای که شما را محکم بر روی زمین نگه می دارد. همه این پدیده های روزمره را می توان با ستارگان چشمک زنی که شب هنگام، در آسمان بالای سرتان، می درخشند، مرتبط دانست. 
آزمایشهای جالب
هر جا که این نشانه را دیدید(پایین)، آزمایشی است در ارتباط با موضوع مربوطه که شما نیز به راحتی می توانید آن را انجام دهید. فقط کافی است از دستورالعملهای ساده آن پیروی کنید تا نتایج آن چشمانتان را به شگفتی های فضا بگشاید. شما ضمن مطالعه این کتاب در می یابید که چرا اجسام به سمت پایین سقوط می کنند و چه زمانی بهترین موقع برای دیدن باران شهاب سنگهاست.
مریخ
مریخ نزدیک ترین سیاره به زمین پس از سیاره ونوس است. این سیاره از نظر جو وطول دوره شبانه روز، شبیه ترین سیاره به زمین است. مریخ به سیاره قرمز مشهور است، زیرا آهن اکسید شده زیادی بر سطح آن وجود دارد که ظاهری قرمز رنگ به این سیاره می دهد. 
رشته کوه آتشفشانی اولمپوس در مریخ بلندترین رشته کوه این سیاره است که به برابر مرتفع تر از قله اورست در زمین است. 
در سال 1880 میلادی یک ستاره شناس آمریکایی، خط سیاه و عمیقی را بر روی مریخ مشاهده کرد. این ناحیه دره « مارینه » نام دارد که شبیه دره « گراندکانیون » در روی کره زمین است. 

دانلود فایل


تحقیق جهان اسرار آمیز فضا و دنیای ستارگان

جهان اسرار آمیز فضا و دنیای ستارگان, دانلود تحقیق جهان اسرار آمیز فضا و دنیای ستارگان, تحقیق در مورد جهان اسرار آمیز فضا و دنیای ستارگان, تحقیق جهان اسرار آمیز فضا و دنیای ستارگان, تحقیق درباره جهان اسرار آمیز فضا و دنیای ستارگان, تحقیق راجع به جهان ,,,

فیزیک

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
نُت آسان آهنگ برای هنگدرام
آزمون های پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن
علوم انسانی
آموزش
آموزش
آموزش
آموزش
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید