پاورپوینت اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی

پاورپوینت اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی

پاورپوینت-اختلالات-تجمعی-ناشی-از-ترومای-اندام-فوقانی

دانلود پاورپوینت با موضوع اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی،
در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

تعریف NIOSH در مورد (CTD)
عوامل مستعدکننده CTD
علل احتمالی افزایش شیوع CTD در سالهای اخیر
اختلالات دست و بازو
اختلالات زردپی
تاندونیت (التهاب ـ تاندون)
تنوساینویت (التهاب تاندون و غلاف آن)
بیماری دکوئروین
بیماری انگشت ماشهای
کیست گانگلیونی
التهاب اپیکوندیل خارجی
التهاب اپیکوندیل میانی
التهاب تاندون های شانه
اختلات عصبی سندرم (نشانگان) تونل کارپ
اختلات عصبی- عروقی
سندرم ارتعاش
سندرم کارپال تانل
علائم بالینی


قسمتی از متن پاورپوینت:
CTS شایعترین نوروپاتی فشاری در اندام فوقانی و تمام سیستم اعصاب محیطی می باشد. علائم ممکن است به صورت اختلالات حسی حرکتی خود را نشان دهد. شایعترین شکایت بیماران مبتلا به اختلال حسی در مسیر عصب مویان در دست است. علائم اغلب در یک دست مشاهده می شود؛  بیماران از سوزش سنگین، کرخی در سر انگشت اول شکایت دارد و تصور می کند دستش ورم کرده است که البته این حالت در معاینه تائید نمیشود؛ از نظر آماری بیشتر بیماران از اختلال حسی در انگشت دوم و سوم شاکی هستند . علائم محدوده مشخص در شب ظاهر می شود . شبها بعد از این که 1 تا 2 ساعت از شروع خواب می گذرد بیمار با درد سوزش و کرخی در دست از خواب بیدار می شود و نا خود آگاه شروع به تکان دادن و مالش دست می کند تا این که علائم کاهش می یابد. علت این موضوع چندان مشخص نیست ولی عده ای آن را به وضعیت قرار گرفتن دست هنگام خوابیدن نسبت می دهند ..


توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع 'اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی' می باشد که در حجم 27 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان به عنوان ارائه کلاسی (سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت گردیده است و قالب آن را نیز به دلخواه می توان تغییر داد.
دانلود فایل


پاورپوینت اختلالات تجمعی ناشی از ترومای اندام فوقانی

ترومای اندام فوقانی,اختلالات ترومای اندام فوقانی,اختلالات ناشی از ترومای اندام فوقانی,تحقیق ترومای اندام فوقانی,مقاله ترومای اندام فوقانی,پاورپوینت ترومای اندام فوقانی,پایان نامه ترومای اندام فوقانی,آشنایی با ترومای اندام فوقانی,ترومای اندام فوقانی چ,,,

پزشکی

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
مسمومیت شناسی و پزشکی قانونی
سایر رشته های پزشکی
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
نُت آسان آهنگ برای هنگدرام
آزمون های پروانه اشتغال نظام مهندسی معدن
علوم انسانی
آموزش
آموزش
آموزش
آموزش
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید