تحقیق بررسی رشد اقتصادي و اشتغال در فرانسه

تحقیق بررسی رشد اقتصادي و اشتغال در فرانسه

تحقیق-بررسی-رشد-اقتصادي-و-اشتغال-در-فرانسه

دانلود تحقیق با موضوع بررسی رشد اقتصادي و اشتغال در فرانسه،
در قالب word و در 22 صفحه، قابل ویرایش.


بخشی از متن تحقیق:
خيابانهاي فرانسه در ماه مارس گذشته شاهد تظاهرات انبوه معترضين به دولت فرانسه بود. تظاهراتي كه دولت 'ژان پير رافرن' را به آزموني دوباره كشاند و قدرت مانور نخست وزير و جناح راست را بار ديگر محك زد.
بخشي مهمي از اين اعتراض‌هاي خياباني به دستمزد كارمندان و كاركنان دولت و بخش خصوصي باز مي‌گردد. فرانسه در سالهاي آغازين قرن بيست و يك، ورود خوبي به صحنه اقتصاد نداشته و با يك نوسان ضعيف و لاك پشتي در مرز يك رشد نامطمئن حركت كرده است.
توان ضعيف اقتصادي دولت فرانسه در پاسخگويي به خواست‌هاي اقتصادي اقشار مختلف از سويي و فاصله نامتعادل بخش خصوصي از بخش عمومي در نهايت به ضرر اقشار عمومي منجر شده و قدرت خريد مردم كاهش يافته است.
آمارها نشان مي‌دهد كه در فاصله سالهاي ‪ ۲۰۰۲۲۰۰۳‬دريافتي كارمندان بخش خصوصي و نيمه دولتي كاهش يافته است.
در سال ‪ ۲۰۰۳‬ميلادي دريافتي خالص كارمندان تمام وقت اين بخش‌ها ماهانه به يكهزاو ‪ ۸۰۰‬يورو و حقوق كامل آنها به دو هزارو ‪ ۳۷۷‬يورو مي‌رسيده است.
با توجه به اينكه قيمت‌ها در اين مدت و در فاصله يك سال دو درصد رشد داشته است مي‌توان كاهش قدرت خريد مردم را در اين مدت بررسي و محاسبه كرد.
به باور مركز آمار فرانسه اين اولين بار پس از سال ‪ ۱۹۹۶‬ميلادي (آغاز حاكميت راست‌ها بر كشور) است كه حقوق دريافتي مردم كاهش محسوسي را نشان مي‌دهد، در حاليكه حقوق پايه در فرانسه كه به 'اسميك' مشهور است رشد يك درصدي داشته است ...
 
دانلود فایل


تحقیق بررسی رشد اقتصادي و اشتغال در فرانسه

بررسی رشد اقتصادي و اشتغال در فرانسه, تحقیق حسابداری در مورد بررسی رشد اقتصادي و اشتغال در فرانسه, دانلود تحقیق بررسی رشد اقتصادي و اشتغال در فرانسه, دانلود رایگان تحقیق بررسی رشد اقتصادي و اشتغال در فرانسه, پروژه بررسی رشد اقتصادي و اشتغال در فر,,,

حسابداری

فایل های جدید

یکی از تب ها رو انتخاب بکنید
گرافیک ، هنر دیجیتال ، طراحی
سوالات و پاسخ و منابع آزمون نظام مهندسی معدن پی جویی و استخراج
دینا فایل مرجعی برای پیدا کردن و دانلود فایل های مورد نیاز شما می باشد که از سیستم و سایت های مختلف این فایل ها با استفاده از ربات های پیشرفته استخراج و جمع آوری شده اند که می توانید با سرچ ساده در بالای همین باکس و یا مراجعه به صفحه اول سایت دینا فایل در کادر جستجو کلمات کلیدی خودتان را وارد نمایید تا تمامی فایل های موجود را جمع آوری و نمایش دهد . به راحتی به سایت اصلی مراجعه فرمایید و نسبت به پرداخت و دانلود اقدام نمایید